20151123_124456_Pano

SEZÓNA  SE  NÁM  KRÁSNĚ  ROZBĚHLA …

… a počasí nám přeje. Na Bratrouchově máme spousty sněhu, jsou připraveni trenéři, ale nakonec nemáme ani plnou chalupu? Kde jsou všichni závodníci, kteří chodili na podzim na tréninky a rodiče se ptali, kdy a jak budeme trénovat na sněhu. Jak máme děti dovést na nejvyšší příčky v závodech, když se válíte doma. Koukejte se přihlásit a dorazit!!!

MISTROVSTVÍ  PRAHY  PŘEDŽÁKŮ 1.2.19

Opět budeme spolupořádat mistrovství Prahy pro děti ročníků 2007 a mladší v Herlíkovicích v termínu 1.2.2019. Závod je pro všechny naše členy povinný a prosíme rodiče o pomoc s pořadatelstvím (rozhodčí, technická četa, občerstvení atd., nezkušené zaškolíme) a s případnými cenami pro nejlepší pražské závodníky. Hlavním garantem za závod z našeho oddílu bude Dan.

Ubytování – pro větší pohodlí dětí, ale také rodičů, kteří se jako obvykle zapojí do organizace celého závodu, jsme opět zajistili ubytování hned pod svahem v ubytovně EDEN. Vzhledem ke změně vlastníka je letos NUTNÉ zaplatit ubytování předem.

Máme zajištěno 40 lůžek za cenu 605,-  osoba/noc/snídaně/poplatek obci.

Pošlete mailem mně (Danovi) přihlášky k ubytování co nejdříve, ještě je pár míst volných.

Zde máme rezervováno 10 míst také v Edenu, takže kdo bude zůstávat po Mitrovství na tyto závody opět přihlášku k ubytování mně (Danovi).

POZOR DŮLEŽITÉ !!! NOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM NA TYMUJ.CZ !!! VŠE  FUNGUJE – POUŽIJTE  PRO  PŘIHLÁŠENÍ !

Budeme využívat nový rezervační systém na www.tymuj.cz. Najdete tam veškeré akce hlavně ubytování Bratrouchov.  Přípravka a předžáci zde budou mít závody a tréninky, které se konají v následujících měsících. Budou vám zaslány pozvánky do tohoto systému, kde se jednoduše přihlásíte. Ten, kdo není přihlášen přes tento systém, nebude moci jet na pořádané akce. Jestliže budete chtít další info volejte Pokrovi na tel. 608958945. Každá rodina má jeden přístup, pokud se hlásíte dva nebo více, je nutno doplnit do poznámky.

KALENDÁŘ  VODNÍCH  STAVEB  2019  VEZMU  NA  TRÉNINK

… je hotov a můžete si jej vyzvednout u mě. Štěpánovi se podařilo uplatnit všechny vaše fotky a sestavil tak reprezentativní kalendář, že i holé baby z kalendáře Pirelli blednou závistí. Proto neváhejte a obdarujte své blízké tímto skvostem z naší dílny za pouhých 150,- Kč.

TRÉNINKOVÝ  PLÁN  25.-27.1.2019

Předžáci věnují víkend tréninku, spát budou na Bratrouchově. Přihlášení přes ´týmuj.cz´.

Žáci se všichni povinně zúčastní mistrovství Prahy v Herlíkovicích se spaním na Bratrouchově

Junioři nezávodí a můžou trénovat ve Špindlu (sobota – 9:30 a 11:30 a neděle 11:30 a 13:30 Stoh) a Tomáš pojede možná už v pátek ráno

TRÉNINKOVÝ  PLÁN  1.-3.2.2019

Předžáci – v pátek se všichni povinně zúčastní mistrovství Prahy v Herlíkovicích, kdo si objednal ubytování u Dana, přijede už ve čtvrtek (ještě je volno). O víkendu spíme na Bratrouchově a trénujeme v naší aréně v kombinaci s Mísečkami.

Žáci nejlepší jedou RKZ v Albrechticích, ostatní mohou trénovat ve Špindlu

Junioři mají závody v Bílé, případně trénink ve Špindlu (sobota 9:30 a neděle 11:30)

PŘEDŽÁCI  A  MLADŠÍ  V  SEZÓNĚ

Pro závodníky ročníku 2007 a mladší doporučujeme následující závody: mistrovství Prahy 1. února je povinné pro všechny členy. Dále se zúčastníme série Leki Cup (9.-10.2. Zásada, 16.2. Paseky, 23.-24.2. Špičák, 23.-24.3. Harrachov). Doporučuji i 16.-17.3. finále Head Cupu, kde se pojede paralelní závod družstev. Je to hodně závodů a všech se tím pádem může zúčastnit jen pár nejlepších, proto rozmyslete a plánujte a hlavně se poraďte s trenéry! Nejmenším a nováčkům doporučuji mistrovství Prahy a Leki Cup v Jablonci, což je takový náš „domácí kopec“ a je navíc lehčí na projetí.

JARNÍ  PRÁZDNINY  NA  BRATROUCHOVĚ

Opět pořádáme v termínu školních prázdnin Prahy 1-5 a 6-10 trénink na Bratrouchově. Přihlásit se lze platbou a mailem Suchošovi, za koho platíte, případně nově v kalendáři. Cena za pobyt od neděle večer do pátku je 3.250,- Kč a obsahuje ubytování, plnou penzi, permanentku do naší arény a příspěvek na trenéry. V ceně není doprava a předchozí a následující víkendový pobyt. V termínu 11.-15.2. vaří Olina a Zuzka, v termínu 18.-22.2. nás nakrmí Martin V. a Viktor B.

PONDĚLNÍ  A  STŘEDEČNÍ  ZIMNÍ  TRÉNINKY  V  PRAZE (POZOR  ZMĚNA)

Od pondělní 8.10. zařazujeme do tréninkového cyklu nový trénink. Je určen především pro žáky, ale účastnit se mohou i junioři a předžáci ročník 2007.  Jedná se o hodinovou lekci „LES MILLS Bodypump” v BBC centru Evropská 178 (metro Nádraží Veleslavín). Sraz s Danem Je 17:45,  začátek 18:00. Při pozdním příchodu neumožňuje pořadatel vstup do lekce!!! Potřebné vybavení: sportovní oblečení, sálová obuv, visací zámek na skříňku. K dispozici jsou šatny se sprchami. Tyto tréninky jsou pro členy zdarma!

Od středy 31.10. trénujeme v tělocvičně ZŠ Sdružení (http://www.zssdruzeni.cz/kontakt/mapa), pro připomenutí: platí zde přísný zákaz vjezdu aut do areálu školy, rodiče mohou čekat na chodbě, nikoli v tělocvičně. Trénink zde bude probíhat až do 10.4.2019. Změna časového programu:

17:15 začnou předžáci, přípravka a mladší (starší pouze výjimečně po dohodě s trenérem)

18:15 žáci mladší i starší dohromady s juniory

19:30  fotbálek pro starší, pokročilé a rodiče – následuje kachnička U Bansethů

SERVIS  LYŽÍ

Hned na začátku sezóny obnovujeme službu servisu lyží pro členy oddílu a přátele, který pro nás zajistí opět Franta Ptáček (sehnal si na to nový telefon s novým číslem 605 452 194).

Malý servis – provede Franta po předchozí domluvě na adrese Praha 10 – Strašnice, K Rybníčkům 32 (50.0714683N, 14.4979650E a zastavit lze přímo před domem na chodníku). Jedná se o broušení, vyleštění hrany diamantem a mazání základním voskem. Běžný malý servis je nutný po 2-3 dnech lyžování (při extrémně zmrzlém sněhu denně) a je pro každého našeho závodníka povinností přijet na trénink s takto připravenými lyžemi. Trenéři na zájezdu mají čas maximálně na drobnou úpravu a mazání před závodem.

Velký servis – spočívá v broušení skluznice na stroji, broušení hran a mazání základním voskem. Doporučuji provést 1x, max. 2x ročně, případně po každém větším poškození skluznice na kamenech apod. Pro letošek jsme opět domluveni na tento servis v AZ Sportu na rohu ulic Slezská a Sázavská, kde se doptáte na Karla a po vyslovení hesla bude vědět, co s vámi provést. Heslo prozradím na tréninku nebo telefonicky.

TRENÉRSKÝ  DOPROVOD  NA  ZÁVODECH

V letošním roce se nám podařilo domluvit dostatek trenérů pro trénink i závody a budeme naše závodníky doprovázet na všech závodech, které považujeme za důležité. Jejich soupis doplním včetně termínů, jakmile je budeme znát. Při vyúčtování závodů trenér vypočítá konečnou částku na závodníka, kde zohlední dopravu, ubytování a permanentku. Každý zúčastněný závodník se podílí rovným dílem. Pro předžákovské závody je minimální částka na trenéry 50,- Kč/závod, u žáků potom 100,- Kč/závod.

JSME  PŘIPRAVENI !!! (GDPR)

Vašek pro naše členy připravil formuláře, které musí každý člen vyplnit a poslat Suchošovi. Kdo to nestihne do 15.6.2018, toho stihne spravedlivý trest.

Každý stávající i nový člen musí vyplnit oba formuláře:

Souhlas_se_zpracovanim_osobnich_udaju

Prihlaska-aktualizace_osobnich_udaju 

PLATBA  PŘÍSPĚVKŮ  NA  SEZÓNU  2018/19

Příspěvky, jak bylo řečeno na výroční schůzi, jsme nuceni mírně zvednout, takže platba příspěvků na příští sezónu bude v základní výši 10.900,- Kč pro ročníky 2003 – 2013 (druhé dítě 10.500,- a třetí 10.000,- Kč). Pro juniory a starší je základní výše příspěvku 9.000,- Kč. Příspěvky obsahují závodní licenci, svazové příspěvky, tréninky na suchu, tréninky na sněhu o víkendech a po předchozí domluvě i v týdnu ve Špindlu, zvýhodněnou sazbu za ubytování a lyžování na Bratrouchově, použití tréninkového vybavení (tyče, vrtačky, klíče ad.), využití závodní přípravy lyží (vybavení na chatě a na závodech).

Současně s platbou (na účet pro platby příspěvků) pošlete mail Suchošovi s údaji, za koho platíte (jméno, příjmení, RČ, datum narození, adresa, telefon, mail, abychom mohli aktualizovat údaje do adresáře). Brigádovné ve výši 2.000,- Kč je možné si po splnění podmínek uplatnit jako slevu na zájezdy na Bratrouchov (podrobněji v sekci Bratrouchov). Pokud by se někdo chtěl stát sponzorem, tak dostane podrobnější informace u Suchoše. Nutně se všichni hlaste, musíme do konce června potvrdit závodní licence.

PERMANENTKY  NA  ZIMU  2018/19

Doporučení pro nákup permanentek na příští sezónu: ročníky 2013-11 doporučuju trénink na Bratrouchově, případně v Jablonečku (bez celoroční permice), 2010-07 špindlerovská permanentka, do konce dubna záloha!!!, 2006-03 pro všechny žáky bych doporučil Czech Ski Pass, abychom případně mohli trénovat i v jiném středisku a lze využít při závodech RKZ i UKZ. Při nákupu permic záleží na věku a také na výkonnosti, proto se neváhejte zeptat osobně na tréninku, mailem nebo telefonicky.

A  RADŠI  DOPŘEDU  PŘÍŠTÍ  LÉTO  28.6.-6.7.2019  a  25.8.-30.8.2019

Raději už píšeme teď, aby se nemohl někdo vymlouvat, že nevěděl. Další letní soustředění proběhne opět na Nové Louce v uvedeném termínu a druhé ve Stráži pod Ralskem. Hlásit a platit zatím nemusíte, ale do kalendáře si už teď poznamenejte!!!