20151123_124456_Pano

STŘEDEČNÍ  TRÉNINKY  – 20.11.  TRÉNINK  ZRUŠEN  

Příští týden odjíždí většina na ledovec, tak jsme se rozhodli trénink zrušit. Pouze fotbalisti se rozhodnou, jestli se sejdou (klíče má Pinčes). U Bansethů je objednán stůl až na 27.11.2019. 

Každou středu až do 1.4.2020 se scházíme v tělocvičně ZŠ Sdružení (vchod zezadu: 50.0544700N, 14.4431753E). Pro připomenutí: platí zde přísný zákaz vjezdu aut do areálu školy, rodiče mohou čekat na chodbě, nikoli v tělocvičně (zvědavci mohou nenápadně nahlédnout škvírou ve dveřích, dokud si toho nevšimnu). Trénink kategorií končí vždy po 90 minutách a časový pořad tréninku je:

17:15 začnou předžáci, přípravka a mladší

18:15 začínají žáci a junioři

19:45 na konec to nejlepší, fotbálek pro nejstarší závodníky, rodiče a přátele, následuje kachnička u Bansethů

NOVÉ  BUNDY  A  KALHOTY  K  VYZVEDNUTÍ

Vypadají sqěle!

Právě jsem dostal od Kristiána skvělou zprávu, že příští víkend bude k vyzvednutí objednané zboží v Montana sportu (Kříženeckého nám. 990 na Barrandově). Podrobnosti doplním.

Slíbené podrobnosti: od ctvrtka se muze vyzvedavat obleceni. Platba bud predem fakturou, kterou poslou. Nebo si to kazdy dopocte sam a posle doplatek na ucet, kam posilal zalohu. To je asi jen pro ty, co to umi dat do nakladu.

Jinak hotovost pri vyzvednuti. Ne kartou. Obleceni nelze vracet. Kazdy dostane, co si objednal. Vymenit se muzou velikosti, jen v ramci oddilu. 

4. LEDOVEC  KAPRUN  20.-24.11.

Doplňuji ceny za Kaprun: dospělí 340,-, junioři 310,-, děti 270,-€. Doplatek v hotovosti na místě. Cena neobsahuje dopravu, kterou si vybere řidič vozu.  Základní informace: bydlíme v penzionu Milan v Zellermoosu (přesně zde: 47.2939600N, 12.7796022E), lyžujeme 4 dny. Záloha 2000 za započítává jako 75,-€. Odjezd bude ve středu 20.11. a návrat v neděli 24.11. večer. Pro zpozdilé zájemce je jediný tento termín, kam se lze ještě přihlásit, ostatní jsou plné (kromě pár vyjímek). Závodníci si přibalí potřeby na odpolední běhání, láhev na pití na kopci, učení a úkoly ze školy. Všichni budou mít nabroušené a namazané lyže. 

Prosím řidiče, aby si naplánovali cestu tak, že přijedou do 22. hodiny. Pozdní příjezd způsobí probuzení celého pokoje a malé děti jsou ráno nevyspalé. Rozdělení do pokojů bude k dispozici na místě. Konečně se nám podařilo dát závodníky do aut. Kontakty na řidiče jsou v adresáři, pokud nenajdete, tak se ozvěte.

řidič posádka posádka posádka posádka posádka posádka
Suchopár Jan Eliška Bára Havlík Láďa      
Bardiovský Marián Bardiovský Ján Bardiovský Jakub Bardiovský David Tyl  Bardiovský Adam Grymová Johana Grym Vojta
Kučera Standa Tomáš Cihelka Matyáš Cihelka      
Modrák Svatošová Tereza Vydrová Eli Zach Luboš      
Vomáčka Jan Vomáčková Kristina Kraus Arno Novák Dominik      
Šefranko Dan Šefránková Sára Svoboda Albert Volejník Míra      
Seifert Michal Seifert  Seifertová Seifertová      
Žežulka Štěpán Žežulková Karolína Žežulková Magda Wagner Jakub Ptáček  Miloš    
Mravec Michal Mravec Albert Mravcová Judita Zachová Amálie Gutler Eliáš Kubánková Silvie  
Fiala Eda Tichá Míša Tichá Simona Landsmann Martin Landsmannová Ellen Fiala Matyáš
Hlubocká Zuzka Hlubocký Jakub Hlubocký Jarda        
Kottnauer Jan Kottnauerová Marcela Kottnauerová Maya      
Kinčík Ondřej Kinčíková Markéta Kinčíková Olivie        
Spálený Vít Karásek Jan Návesník Jirka        

5.  ZÁJEZD  JE  NA  KRONPLATZ

V termínu 4.-8.12. 2019. Do pondělí 18.11. 2019 do 22:00 je poslední možnost odhlásit se ze zájezdu bez storno poplatku, pak už to půjde jen za storno poplatek 2000 Kč. Kdo neposlal zálohu 2000 Kč, prosím pošlete na zájezdový účet. Pár informací: jede nás více než 60, proto budeme bydlet ve třech různých domech v San Giorgiu, cca 6 km/10 minut od lanovek, ubytování rozdělíme cca týden před odjezdem.

Hattlerhof http://www.hattlerhof.com/, cca 25 lidí, primárně závodníci a trenéři, polopenze

Michlwirt https://www.suedtirol.info/cs/ubytovani/Gasthof-Michlwirt_a_3285, cca 25 lidí, primárně závodníci a trenéři, polopenze

Tamanhof https://www.tamanhof.com/, cca 15 lidí, primárně rodiče, apartmány se snídaní.

Ceny jsou následující:

Dospělý rodič v apartmánu se snídaní 350 EUR

Dospělý rodič s polopenzí 380 EUR

Dospělý závodník (ročník 2002 a starší) s polopenzí 425 EUR

Dítě/junior ročník narození 30.11. 2003 – 2007 s polopenzí 375 EUR

Dítě ročník 2008 – 2011 s polopenzí 355 EUR

Dítě narozené 30.11. 2011 a mladší s rodičem, polopenze 245 EUR

Vydatně tam v posledních dnech sněžilo a stále má sněžit, takže bude sněhu nejspíš dost. Stále jednáme o tratích na trénovaní a zatím nemáme nic jisté.

ODDÍLOVÝ  VÁNOČNÍ  VEČÍREK

Letos jsme naplánovali termín 28.11. a sejdeme se v 19 hodin v http://www.napabar.cz 

Napište Kristiánovi, kdo půjde, aby mohl objednat dost piva.

SERVIS  LYŽÍ  PŘED  LEDOVCEM  A  PŘED  SEZÓNOU

Začal nám podzim a stavil jsem se v servisu za Karlem (AZ Sport na Slezské) a máme tu trochu změnu. Slevy pro nás platí dál, jen se firma bude jmenovat SPORT SERVIS, bude sídlit na stejném místě (roh ulic Slezská a Sázavská). Stroj na úpravu je už k dispozici. Stále pro členy našeho oddílu platí, že se pro slevu prokážete naším heslem (kdo nezná, doplním mailem, telefonicky nebo osobně).

Malý servis (ruční broušení a mazání) už je k dispozici ve Strašnicích u Vindy Ptáčka na adrese K Rybníčkům 32, po telefonické dohodě na čísle 603 167 080.

Připomínám, že na všechny zájezdy (ledovce, prázdniny, víkendy atd.) je bezpodmínečně nutné, aby naši trénující nebo závodící děti měly lyže připravené (jedno jestli ze servisu, z domova nebo od Vindy). Není v našich silách se tomu večer před tréninkem věnovat a bez broušení nelze kvalitně trénovat!

Kdo by to měl na Vinohrady daleko, tak může navštívit servis Montana Šmíd u metra Českomoravská na adrese Drahobejlova 939/44, kde máme také slevu na naše heslo.

DALŠÍ  PROGRAM  NA  JARO  A  LÉTO  A  PODZIM

Zatím jen termínově, abyste si mohli udělat plán na příští období:

20.-24.11. – 4. ledovec Kaprun velký – PRO VŠECHNY !!!

28.11. – oddílový vánoční večírek a slavnostní zahájení sezóny

4.-8.12. – Kronplatz – PRO VŠECHNY !!!

13.-17.12 – Kronplatz – PŘEDNOSTNĚ ZÁVODNÍCI

26.12.-5.1. – vánoční prázdniny na Bratrouchově

PLATBA  PŘÍSPĚVKŮ  NA  SEZÓNU  2019/20

Příspěvky na další rok jsme nuceni nechat na loňské výši, takže platba bude v základní výši 10.900,- Kč pro ročníky 2004 – 2014 (druhé dítě 10.500,- a třetí 10.000,- Kč). Pro juniory a starší je základní výše příspěvku 9.000,- Kč. Příspěvky obsahují závodní licenci, svazové příspěvky, tréninky na suchu, tréninky na sněhu o víkendech a po předchozí domluvě i v týdnu ve Špindlu, zvýhodněnou sazbu za ubytování a lyžování na Bratrouchově, použití tréninkového vybavení (tyče, vrtačky, klíče ad.), využití závodní přípravy lyží (vybavení na chatě a na závodech).

Současně s platbou (na účet pro platby příspěvků) pošlete mail Suchošovi s údaji, za koho platíte (jméno, příjmení, RČ, datum narození, adresa, telefon, mail, abychom mohli aktualizovat údaje do adresáře). Brigádovné ve výši 2.000,- Kč je možné si po splnění podmínek uplatnit jako slevu na zájezdy na Bratrouchov (podrobněji v sekci Bratrouchov). Pokud by se někdo chtěl stát sponzorem, tak dostane podrobnější informace u Suchoše. 

VÁNOČNÍ  PRÁZDNINY

Letošní vánoční volno můžeme tradičně vyplnit tréninkem. Jedeme na Bratrouchov a trénovat budeme tam, kde nám to umožní sněhové podmínky. Zájezd je určen pro závodníky, trenéry a kuchaře, případně řidiče velkých aut, pokud by zbylo pár míst, pak i pro rodiče, kteří pomůžou. Sejdeme se na chalupě 26.12. večer a končíme TENTOKRÁT  AŽ  V  NEDĚLI  5.1.2020 úklidem chalupy. Cena obsahuje pobyt s plnou penzí, lyžování v naší aréně a příspěvek na trenéry a činí  7.900,- Kč. Přihlášení formou platby na zájezdový účet a mailem Suchošovi, za koho platíte A SOUČASNĚ  I  S  VYZNAČENÍM  NA  TYMUJ.CZ !!! Všichni přijedou s lyžemi, které prošly servisem (nabroušené, namazané), první den večer se nevaří, každý si přiveze vlastní večeři a přibalte si permanentku (podle věku Gopass do Špindlu nebo Czech Ski Pass, případně peníze na koupení jednodenních). V chalupě platí zákaz používání elektroniky! Uvedená cena platí do 10.12., abychom stačili vše připravit a nakoupit. Přihlášení po tomto datu je možné pouze v případě volných míst a v ceně 8.500,- Kč.

Pro zájemce o silvestrovský pobyt (noc 31.12.) bude volných pár míst v chalupě (pár juniorů pojede slavit jinam). Vítáni jsou rodiče, kteří budou ochotni pomoci s organizací přeboru, silvestrem pro děti a s úklidem chalupy po oslavě. Hlaste se včas Suchošovi.

NOVÝ  REZERVAČNÍ  SYSTÉM  NA TYMUJ.CZ  FUNGUJE – POUŽIJTE  PRO  PŘIHLÁŠOVÁNÍ  NA  VŠECHNY  ZÁJEZDY  A  TRÉNINKY!

Budeme využívat nový rezervační systém na www.tymuj.cz. Najdete tam veškeré akce hlavně ubytování Bratrouchov.  Přípravka a předžáci zde budou mít závody a tréninky, které se konají v následujících měsících. Budou vám zaslány pozvánky do tohoto systému, kde se jednoduše přihlásíte. Ten, kdo není přihlášen přes tento systém, nebude moci jet na pořádané akce. Jestliže budete chtít další info volejte Pokrovi na tel. 608958945. Každá rodina má jeden přístup, pokud se hlásíte dva nebo více, je nutno doplnit do poznámky.

q