20151123_124456_Pano

DO  KONCE  LEDNA  JSOU  ZRUŠENY  VŠECHNY  ZÁVODY

Trénovat v našich horách zatím nemůžeme a čekáme na další opatření, případně na uvolnění těch stávajících. Sledujte případné akce na tymuj.cz a novinky doplníme, jakmile se je dozvíme.

Trénovat kondici může zatím každý sám. Určitě se budeme snažit nějaký trénink uspořádat a doufám, že budou ve druhé půlce sezóny i závody.

BRATROUCHOV  NOVĚ:

Jakmile bude možnost se ubytovat na Bratrouchově a současně bude možnost lyžovat, tak uspořádáme zájezd. Nově jsme vyhradili prostor pro ložní prádlo v kanceláři vedle mrazáku, vyprali jsme všechno zbylé prádlo a lze jej za účasti trenéra vyzvednout. Uložit do regálu bude možné pouze prádlo v pytli s velkou jmenovkou (zkontroluje trenér při ukládání). Přezutí do chaty můžete skladovat přes týden v lyžárně.

STŘEDEČNÍ  TRÉNINKY  JSOU  DO  ODVOLÁNÍ  ZRUŠENY

Ze známých důvodů jsme nuceni zrušit naše tréninky v Braníku a dále i v tělocvičně. Takže jako jediný možný trénink je individuální a doporučuji IN-LINE brusle, jak po rovině (podobné rozbruslení na startech) tak i z mírného kopce oblouky slalomové i větší s pomocí plastových kuželů nebo stačí i křída na zemi.

SERVIS  LYŽÍ

Už na brigádě při návštěvě verandy jsme si uvědomili, že musíme všechny závodníky a jejich rodiče upozornit na nutnost přípravy lyží. Proto na začátku sezóny obnovujeme službu servisu lyží pro členy oddílu a přátele, který pro nás zajistí opět Vinda Ptáček (603 167 080).

Malý servis – provede Vinda po předchozí domluvě na adrese Praha 10 – Strašnice, K Rybníčkům 32 (50.0714683N, 14.4979650E a zastavit lze přímo před domem na chodníku). Jedná se o broušení, vyleštění hrany diamantem a mazání základním voskem. Běžný malý servis je nutný po 2-3 dnech lyžování (při extrémně zmrzlém sněhu denně) a je pro každého našeho závodníka povinností přijet na trénink s takto připravenými lyžemi. Trenéři na zájezdu mají čas maximálně na drobnou úpravu a mazání před závodem.

Velký servis – spočívá v broušení skluznice na stroji, broušení hran a mazání základním voskem. Doporučuji provést 1x, max. 2x ročně, případně po každém větším poškození skluznice na kamenech apod. Pro letošek jsme opět domluveni na tento servis ve sportu na rohu ulic Slezská a Sázavská, kde se doptáte na Karla a po vyslovení hesla bude vědět, co s vámi provést. Heslo prozradím na tréninku nebo telefonicky.

ZIMNÍ  CENY  NA  VÍKENDY

Pro tuto sezónu jsme stanovili nově ceny za ubytování na naší chatě na Bratrouchově: cena víkendu pro členy (ČLEN JE TEN, KDO MÁ ZAPLACENÉ PŘÍSPĚVKY!!!) v sezóně 2020/21 bude 800,– Kč vč. plné penze, kuchařky/ři a trenéři/ky zdarma, lyžování na vleku 100,- Kč/den a ubytování pouze jedna noc z víkendu 600,- Kč. Nečlenové oddílu platí vždy o 200,- Kč navíc, cena při spaní pouze na 1 noc je za 700,- Kč a lyžování na vleku 100,- Kč/den.

ROČNÍ  ČLENSKÉ  PŘÍSPĚVKY

Příspěvky na sezónu 2020/21 – letos necháváme v původní výši z důvodů celkové situace včetně tzv. „brigádovného“  2.000,- Kč ročně. Takže platba příspěvků na příští sezónu bude v základní výši 10.900,- Kč pro ročníky 2005 – 2014 (druhé dítě 10.500,- a třetí 10.000,- Kč). Pro juniory a starší je základní výše příspěvku 9.000,- Kč. Příspěvky obsahují závodní licenci, svazové příspěvky, tréninky na suchu, tréninky na sněhu o víkendech a omezeně i v týdnu, zvýhodněnou sazbu za ubytování a lyžování na Bratrouchově, použití tréninkového vybavení (tyče, vrtačky, klíče ad.), využití závodní přípravy lyží (vybavení na chatě a na závodech). Současně s platbou pošlete mail Suchošovi s údaji, za koho platíte (jméno, příjmení, RČ, datum narození, adresa, telefon, mail, abychom mohli aktualizovat údaje do adresáře). Brigádovné je možné po splnění podmínek uplatnit jako slevu na vánoce a jarní prázdniny na Bratrouchově (podrobněji v sekci Bratrouchov). Pokud by se někdo chtěl stát sponzorem, tak dostane podrobnější informace u Suchoše.

A  MÁME  NOVÉ  VIDEO  Z  MISTROVSTVÍ  PRAHY  2020

Na stránce o nás najdete zbrusu nové video od Mechyho z Avie, jak nás zachytil a sestříhal. Možná se tam i uvidíte na startu, na trati, při odpočinku nebo na stupních vítězů. Myslím, že se mu to povedlo – posuďte sami!!!

JARNÍ  KOLA  ZVŮLE  2021

Příští rok pojedeme na jaře na kola do Zvůle k rybníku v termínu 13.-16.5.2021, dejte si do kalendáře!!!

NOVÁ  LOUKA  2021

Máme již objednáno na příští léto, jedeme v termínu čtvrtek 1.7. – sobota 10.7.2021 a prosíme všechny přihlášené, aby se zúčastnili celé akce. Pozdní příjezd nebo předčasný odjezd komplikují situaci s ubytováním, kazí soutěž, která probíhá po celou dobu a závodníci nestačí nabrat dostatek sil na triatlon a na zbytek prázdnin. Zapište si do kalendáře!!!