20151123_124456_Pano

STŘEDEČNÍ  TRÉNINKY

Na IN-LINE bruslích celý trénink dáme ještě ve středu 10.6. a opět budeme jezdit částečně na stezce a částečně u pump tracku za starou ledárnou. Sejdeme se stejně jako vždy. Normálně trénink probíhá ve sportovní obuvi a oblečení.

Poslední jarní trénink 24.6. si na závěr zpříjemníme grilovačkou pod taktovkou Cipíska a zveme i rodiče a malé sourozence (v případě teplého počasí bude i koupel ve Vltavě, případně paddleboardy). Protože každá legrace něco stojí, budeme i zde vybírat nějakou částku za jídlo a pití.

Od středy se scházíme v 17:30 v Bráníku na louce u řeky (kdo by nevěděl, tak zde: 50.0310042N, 14.4024731E). Časový pořad jako loni:

17:30 všichni začnou a skončíme v 19:00

IN-LINE  BRUSLE  28.5.

Ještě jsme domluvili jeden trénink na bruslích na čtvrtek 28.5.2020 od 18 hodin na Strahově v místě, kde jsme trénovali kdysi. Kdo by nevěděl, tak mezi stadiony (spartakiádním a E. Rošického), příjezd od autosalonu NH Car. Vyzkoušíme si vše od základů bruslení až po slalomy.

MÁSLOVICE  2020

se letos uskuteční v sobotu 6.6.2020 a to tak, že večírek bysme si uspořádali už v pátek 5.6. (gril, nápoje, hudba, tanec atd.) a můžeme přespat na hřišti ve stanu, v autě apod. V sobotu pak pojedeme na cyklovýlet po kategoriích a po návratu bude tradiční fotbalový mač proti Lajdáčku, nejprve děti (žáci a mladší) a poté hlavní tahák – souboj trenérů, rodičů a velkých závodníků, který zakončíme velkou oslavou letošní sezóny s grilováním atd. Každý účastník si zaplatí konzumační lístek na místě. Účast na JEDNOM zájezdu na kola je povinná pro všechny, kteří se chtějí účastnit letních soustředění (je třeba kromě formy jednotlivých závodníků zkontrolovat hlavně stav dětských kol, který byl v některých rodinách loni naprosto katastrofický).

ZÁJEZD  NA  KOLA – POZOR  ZMĚNA !!! 19.-21.6.  CYKLOVÍKEND  SINGLTREKY  NOVÉ  MĚSTO  POD  SMRKEM

Víkendový zájezd na kola pro děti i rodiče pořádaný místo původně plánovaného jednodenního cyklovýletu. Pojedeme na singltreky v Jizerských horách u Nového Města pod Smrkem. Bydlet budeme v areálu Jcamp (https://www.jcamp.cz/) v Novém Městě pod Smrkem hned u nástupu na singltreky v pětipokojových chatách, v každé chatě je společné WC/koupelna, každý si vezme vlastní spacák (k dispozici povlečený polštář a prostěradlo). Ceny za dvě noci s polopenzí jsou následující:

Děti do 12 let 700 Kč.

Děti nad 12 let a dospělí 900 Kč.

Hlaste se přes týmuj a posílejte plnou částku na zájezdový účet do 8.6. společně s emailem Suchošovi, za koho platíte.

1.  LETNÍ  SOUSTŘEDĚNÍ

Letní soustředění Nová Louka – proběhne za speciálních podmínek v termínu 1.-11.7.2020. Hlásit se Suchošovi můžete už teď, je vysoce pravděpodobné, že počet bude omezen. Cena s ohledem na délku pobytu (11 dnů) je 6.250,- Kč pro platbu do 15.6.2020. V případě volných míst bude cena po tomto datu 7.250,- Kč. Kdo jede na letní soustředění, tak se povinně zúčastní zájezdu na kola v Máslovicích nebo dvoudenního zájezdu 19.-22.6., kde chceme kromě formy jednotlivých závodníků zkontrolovat hlavně stav dětských kol, který byl v některých rodinách loni naprosto katastrofický.

Organizace: sraz bude v 9:00 v Braníku před nádražím a jedeme autobusem s vlekem na kola. Prosím silné otce, aby nám pomohli s nakládkou kol na vlek. Všichni mohou nastoupit v cyklistickém oblečení, cestou přesedneme na kola a poslední část cesty jedeme v sedle. Přibalte si velkou svačinu a pití do láhve na kolo, protože na Nové Louce začínáme až večeří. Dále je objednáno 5x denně jídlo včetně pití. Kdo by strádal, může se dorazit v místním bufetu. Vždycky vařili dobře, takže by se děti nemuseli nacpat nanukem před každým jídlem. Bydlíme opět v bungalovech a chatkách. Zabalte si potřeby a oblečení na trénink, plavání, IN-LINE brusle a kolo. Ostatní dle uvážení, pouze elektronika je jako na zájezdech v zimě zakázána. Doprava zpět je individuální. Rodiče prosíme, aby přijeli pro děti nejdříve v pátek 10.7. ráno. V pátek dopoledne budou užiteční při organizaci triatlonu. Přespání rodičů do soboty lze objednat u Suchoše. Rodiče jsou samozřejmě vítáni i jako účastníci triatlonu v královské kategorii juniorů a dospělých!!! Končíme v sobotu ráno úklidem. Nikdo neodjíždí bez Suchošovy kontroly, jestli má uklizeno.

2.  LETNÍ  SOUSTŘEDĚNÍ

Závěrečné prázdninové soustředění v termínu 23.-29.8. pořádá Miloš ve Stráži pod Ralskem. Bydlíme v chatkách v Hamru na Jezeře jako loni a stravování také vyřešíme podobně (snídaně v kempu, oběd někde cestou a večeře gril nebo hotovky opět v kempu). Kromě vodních lyží a wakeboardu se budeme věnovat horským kolům, bruslím a kondiční přípravě venku nebo v tělocvičně. Doprava na místo a zpět vlastní, ale v týdnu před odjezdem se pokusíme domluvit s rodiči velkých aut na převozu. Přihlášení formou platby 4.400,- Kč na zájezdový účet a mail Suchošovi, za koho platíte. Cena obsahuje ubytování, polopenzi a příspěvek na trenéry. Trénink na vodních lyžích/wakeboardu si platí každý sám na místě podle podmínek (počasí, voda atd.).

BRIGÁDY  BRATROUCHOV

Za poslední sobotu jsme v sestavě: Dan Ř. i Š., Štěpán, Michal M. i W., Pokr, Radim, Kristián, Viktor, Honza Vom., Vinda, Míla a děti složili vlek a na úklid chalupy už nezbyl čas. Na podzim nás čeká velká práce s vyklizením skladu prádla, bot z botníku a všech ostatních věcí na verandě. Proto už teď mám důležité upozornění. Na podzim budou dvě brigády, aby všichni měli dost času na vyzvednutí ložního prádla, bot, oblečení, případně dalších věcí, které tam máte. Na druhé podzimní brigádě v termínu 6.-8.11. všechny neodvezené věci vyhodíme do kontejneru nebo použitelné zabalíme a věnujeme na charitu. Kdo má nějaké věci na Bratrouchově, tak si je může zachránit nejpozději v pátek večer dne 6.11.2020. Pak budou zlikvidovány.

NOVÉ  INFORMACE – PERMICE  DO  31.5.!!!

Permice do Špindlu – nákup zvýhodněných je prodloužen do konce května. Pro všechny kategorie doporučujeme tarif Premium. Aktivace zaplaceného Gopassu před prvním použitím musí proběhnout ve Špindlu!!! Tato informace je důležitá pro ty, kteří by jeli na ledovec Mölltal. Aktivaci zařídíme hromadně na podzim.

Příspěvky na sezónu 2020/21 – letos necháváme v původní výši z důvodů celkové situace včetně tzv. „brigádovného“  2.000,- Kč ročně. Takže platba příspěvků na příští sezónu bude v základní výši 9.900,- Kč pro ročníky 2005 – 2014 (druhé dítě 9.500,- a třetí 9.000,- Kč). Pro juniory a starší je základní výše příspěvku 8.000,- Kč. Příspěvky obsahují závodní licenci, svazové příspěvky, tréninky na suchu, tréninky na sněhu o víkendech a omezeně i v týdnu, zvýhodněnou sazbu za ubytování a lyžování na Bratrouchově, použití tréninkového vybavení (tyče, vrtačky, klíče ad.), využití závodní přípravy lyží (vybavení na chatě a na závodech). Současně s platbou pošlete mail Suchošovi s údaji, za koho platíte (jméno, příjmení, RČ, datum narození, adresa, telefon, mail, abychom mohli aktualizovat údaje do adresáře). Brigádovné je možné po splnění podmínek uplatnit jako slevu na vánoce a jarní prázdniny na Bratrouchově (podrobněji v sekci Bratrouchov). Pokud by se někdo chtěl stát sponzorem, tak dostane podrobnější informace u Suchoše. Uvedené ceny platí do 10.6.2020, při pozdější platbě budou částky zvýšeny o 1.000,- Kč.

Termíny podzim – už jsme se domluvili a můžete se hlásit ale zatím bez zálohy, protože hradní pán chce zavřené hranice na rok:

24.-28.9. ledovec podle sněhu (statní svátek)
9.-11.10. brigáda
14.-18.10. ledovec
27.10.-1.11. ledovec Stubai, podzimní prázdniny
6.-8.11. brigáda
13.-17.11. ledovec (st. svátek), Kaprun
25.11. – 29.11. ledovec Möltal
4.-8.12. Kronplatz
18.-22.12. Kronplatz
26.12.-3.1. vánoční prázdniny

A  MÁME  NOVÉ  VIDEO  Z  MISTROVSTVÍ  PRAHY  2020

Na stránce o nás najdete zbrusu nové video od Mechyho z Avie, jak nás zachytil a sestříhal. Možná se tam i uvidíte na startu, na trati, při odpočinku nebo na stupních vítězů. Myslím, že se mu to povedlo – posuďte sami!!!

SERVIS  LYŽÍ

Hned na začátku sezóny obnovujeme službu servisu lyží pro členy oddílu a přátele, který pro nás zajistí opět Vinda Ptáček (603 167 080).

Malý servis – provede Vinda po předchozí domluvě na adrese Praha 10 – Strašnice, K Rybníčkům 32 (50.0714683N, 14.4979650E a zastavit lze přímo před domem na chodníku). Jedná se o broušení, vyleštění hrany diamantem a mazání základním voskem. Běžný malý servis je nutný po 2-3 dnech lyžování (při extrémně zmrzlém sněhu denně) a je pro každého našeho závodníka povinností přijet na trénink s takto připravenými lyžemi. Trenéři na zájezdu mají čas maximálně na drobnou úpravu a mazání před závodem.

Velký servis – spočívá v broušení skluznice na stroji, broušení hran a mazání základním voskem. Doporučuji provést 1x, max. 2x ročně, případně po každém větším poškození skluznice na kamenech apod. Pro letošek jsme opět domluveni na tento servis ve sportu na rohu ulic Slezská a Sázavská, kde se doptáte na Karla a po vyslovení hesla bude vědět, co s vámi provést. Heslo prozradím na tréninku nebo telefonicky.

JARNÍ  KOLA  ZVŮLE  2021

Příští rok pojedeme na jaře na kola do Zvůle k rybníku v termínu 13.-16.5.2021, dejte si do kalendáře!!!