20151123_124456_Pano

VE  STŘEDU  26.6.  SE  TĚŠTE  NA  ZÁVĚREČNOU  GRILOVAČKU

Pod Cipískovou taktovkou si jdeme po tréninku pochutnat na grilovaných klobáskách a ještě něčem dalším. Zveme všechny a od rodičů vybereme 100,- Kč jako drobný příspěvek na jídlo a pití.

Tím zakončíme jarní sezónu, sejdeme se na soustředění na začátku prázdnin na Nové Louce, na konci prázdnin ve Stráži p.R. a ve středu 4. září opět v Braníku u řeky.

V Braníku jako obvykle se scházíme v 17:30 na louce u řeky (kdo by nevěděl, tak zde: 50.0310042N, 14.4024731E). Scházíme se zde až do prázdnin a pouze za prudkého deště se netrénuje. Uvažujeme o grilování o poslední středě 26.6.2019. Časový pořad venkovního tréninku je podobný jako loni:

17:30 začnou předžáci, přípravka a mladší, dále žáci mladší i starší dohromady s juniory

19:00 konec pro všechny, rodiče si vyzvednou děti a odvezou si je domů

PLATBY  ZÁLOH

Od výroční schůze máme pevně dané letní a podzimní termíny a předběžně jsme rezervovali ubytování. Ve všech zařízeních chtějí zálohy, aby nám mohli rezervaci potvrdit. Zálohy se platí za konkrétní počty osob, které jsou ve většině případů nevratné. Proto prosím všechny závodníky a jejich rodiče, aby se včas rozmysleli a poslali zálohy na letní a podzimní tréninky. Pro přehlednost uvádím termíny plateb:

30.6. – ledovce (záloha 2.000,- na jednotlivý zájezd), podrobnosti a ceny jednotlivých tréninkových pobytů doplníme začátkem června

DALŠÍ  PROGRAM  NA  JARO  A  LÉTO  A  PODZIM – AKTUALIZACE

Zatím jen termínově, abyste si mohli udělat plán na příští období:

28.6.-6.7. a 25.-30.8.2019 dvě letní soustředění

11.-15.10. – 1. ledovec Kaunertal

18.-20.10. – brigáda Bratrouchov 1. podzimní

25.-30.10. – 2. ledovec Kaunertal – PRO VŠECHNY !!!

8.-10.11. – brigáda Bratrouchov 2. podzimní

6.-10.11. – 3. ledovec Kaunertal nebo Stubai – PŘEDNOSTNĚ ZÁVODNÍCI

20.-24.11. – 4. ledovec Kaprun velký – PRO VŠECHNY !!!

4.-8.12. – Kronplatz – PRO VŠECHNY !!!

13.-17.12 – Kronplatz – PŘEDNOSTNĚ ZÁVODNÍCI

PLATBA  PŘÍSPĚVKŮ  NA  SEZÓNU  2019/20

Příspěvky na další rok jsme nuceni nechat na loňské výši, takže platba bude v základní výši 10.900,- Kč pro ročníky 2004 – 2014 (druhé dítě 10.500,- a třetí 10.000,- Kč). Pro juniory a starší je základní výše příspěvku 9.000,- Kč. Příspěvky obsahují závodní licenci, svazové příspěvky, tréninky na suchu, tréninky na sněhu o víkendech a po předchozí domluvě i v týdnu ve Špindlu, zvýhodněnou sazbu za ubytování a lyžování na Bratrouchově, použití tréninkového vybavení (tyče, vrtačky, klíče ad.), využití závodní přípravy lyží (vybavení na chatě a na závodech).

Současně s platbou (na účet pro platby příspěvků) pošlete mail Suchošovi s údaji, za koho platíte (jméno, příjmení, RČ, datum narození, adresa, telefon, mail, abychom mohli aktualizovat údaje do adresáře). Brigádovné ve výši 2.000,- Kč je možné si po splnění podmínek uplatnit jako slevu na zájezdy na Bratrouchov (podrobněji v sekci Bratrouchov). Pokud by se někdo chtěl stát sponzorem, tak dostane podrobnější informace u Suchoše. Nutně se všichni hlaste, musíme do konce června potvrdit závodní licence (proto uvedená cena platí pouze do 15. června 2019).

PRVNÍ  LETNÍ  SOUSTŘEDĚNÍ  2019

Zapište si do kalendáře termín letního soustředění na Nové Louce: pátek 28.6. – sobota 6.7.2019. Areál Nová Louka má vše, co potřebujeme a doufám, že pojedou všichni, kdo s námi v zimě chtějí závodit. Soustředění je součástí letní přípravy se specificky lyžařskými disciplínami.

Jako každoročně jedeme i letos do oblíbeného střediska Nová Louka u Albrechtic, opět v tradičním termínu na začátku prázdnin 28.6.-6.7.2019. Cena je za celý pobyt s plnou penzí je 5.500,- Kč. Přihlášení formou platby na zájezdový účet s mailem Suchošovi, za koho platíte. Uvedená cena platí po řádném termínu a bude možné se přihlásit, pokud bude volno.

Sraz bude v 13:00 hodin před nádražím Braník. Jedeme autobusem s vlekem na kola. Prosím silné otce, aby nám pomohli s nakládkou kol na vlek. Všichni mohou nastoupit v cyklistickém oblečení, cestou přesedneme na kola a poslední část cesty jedeme v sedle. Přibalte si svačinku a pití do láhve na kolo. Začínáme na Nové Louce večeří, dále 5x denně jídlo včetně pití. Kdo by strádal, může se dorazit v místním bufetu. Vždycky vařili dobře, takže by se děti nemuseli nacpat nanukem před každým jídlem. Bydlíme opět v bungalovech a chatkách. Zabalte si potřeby a oblečení na trénink, plavání, IN-LINE brusle a kolo. Ostatní dle uvážení, pouze elektronika je jako na zájezdech v zimě zakázána. Doprava zpět je individuální. Rodiče prosíme, aby přijeli pro děti nejdříve v pátek 5.7. ráno. V pátek dopoledne budou užiteční při organizaci triatlonu. Přespání rodičů do soboty lze objednat u Suchoše. Rodiče jsou samozřejmě vítáni i jako účastníci triatlonu v královské kategorii juniorů a dospělých!!! Končíme v sobotu ráno úklidem. Nikdo neodjíždí bez kontroly Suchoše, jestli má uklizeno.

DRUHÉ  LETNÍ  SOUSTŘEDĚNÍ

Závěrečné prázdninové soustředění v původním termínu 25.-30.8. pořádá Miloš ve Stráži pod Ralskem. Bydlíme v chatkách v Hamru na Jezeře jako loni a stravování také vyřešíme podobně (snídaně v kempu, oběd cestou a večeře gril nebo hotovky). Kromě vodních lyží a wakeboardu se budeme věnovat horským kolům, bruslím a kondiční přípravě venku nebo v tělocvičně. Doprava na místo a zpět vlastní, ale v týdnu před odjezdem se pokusíme domluvit s rodiči velkých aut na převozu. Přihlášení formou platby 4.300,- Kč na zájezdový účet a mail Suchošovi, za koho platíte. Cena obsahuje ubytování, polopenzi a příspěvek na trenéry. Trénink na vodních lyžích/wakeboardu si platí každý sám na místě podle podmínek (počasí, voda atd.).

1. LEDOVEC  KAUNERTAL  11.-15.10.

Letošní zahájení jsme lehce posunuli a na první lyžařský trénink odjíždíme v pátek 11. října odpoledne na Kaunertal do Feichtenu (Tia Apart). Tento ledovec je určen zkušenějším závodníkům, ale přivítáme i méně zkušené, pro rodiče zde místo nebude. Přihlášení zatím: Miloš, David B. Organizaci dopravy, jídla a další podrobnosti doplním nejpozději týden před odjezdem. Ceny jsou rozděleny podle věku a zahrnují ubytování a permanentku na 4 dny: děti ročník 2004 a mladší – 285,- Euro a dospělí 2003 a starší – 345,- Euro. Doplatek po odečtení zálohy vyberu na místě první večer v eurech. Přihlášení formou zálohy 2.000,- Kč na zájezdový účet, mail Suchošovi za koho a za co platíte a nezapomeňte na „tymuj.cz“, aby všichni měli přehled!

2. LEDOVEC  KAUNERTAL  V  DOBĚ  ŠKOLNÍCH  PRÁZDNIN

Jako další je na pořadu oblíbený termín podzimních prázdnin 25.-30.10., kdy máme možnost lyžovat 5 dnů, aniž bychom zameškali jediný den ve škole. Tento trénink je otevřen pro všechny kategorie a úrovně od nováčků po „profíky“ a mohou se účastnit i rodiče jako řidiči, v případě volných míst i jako dovolenkáři. Nabízíme dva druhy, abychom splnili loňský požadavek na polopenzi. Jedna část je v Tia Monte s polopenzí, druhá část se ubytuje v Tia Apart bez jídla. Ceny jsou proto trochu komplikovanější: děti ročník 2004 a mladší – 370,- Euro bez jídla a 470,- s polopenzí. Za dospělé 2003 a starší – 440,- Euro bez jídla a 540,- s polopenzí. Opět podrobnosti ohledně dopravy, jídla atd. doplním týden před odjezdem nejpozději. Doplatek po odečtení zálohy vyberu na místě první večer v eurech. Přihlášení formou zálohy 2.000,- Kč na zájezdový účet, mail Suchošovi za koho a za co platíte a nezapomeňte na „tymuj.cz“, aby všichni měli přehled! Přihlášení: Miloš, David B., Kuba W.+1, Anička, Maruška, Pokr, Albert a Judita, Míša a Síma.

NOVÝ  REZERVAČNÍ  SYSTÉM  NA TYMUJ.CZ  FUNGUJE – POUŽIJTE  PRO  PŘIHLÁŠOVÁNÍ  NA  VŠECHNY  ZÁJEZDY  A  TRÉNINKY!

Budeme využívat nový rezervační systém na www.tymuj.cz. Najdete tam veškeré akce hlavně ubytování Bratrouchov.  Přípravka a předžáci zde budou mít závody a tréninky, které se konají v následujících měsících. Budou vám zaslány pozvánky do tohoto systému, kde se jednoduše přihlásíte. Ten, kdo není přihlášen přes tento systém, nebude moci jet na pořádané akce. Jestliže budete chtít další info volejte Pokrovi na tel. 608958945. Každá rodina má jeden přístup, pokud se hlásíte dva nebo více, je nutno doplnit do poznámky.

q