20151123_124456_Pano

BRUSLENÍ  VE  STŘEDU  25.9.

Na konci září si vyzkoušíme in-line brusle v čase tréninku od 17:30 – 19:00. Sejdeme se na stejném místě, jen se rozdělíme a nejlepší se podívají na pump track u ledáren, ostatní využijí asfaltový chodník u řeky, vyzkoušíme i slalom. Všichni bruslaři budou mít přilbu a chrániče minimálně rukou, kolen a loktů.

PODZIMNÍ  BRIGÁDY  BRATROUCHOV

Dvě podzimní brigády proběhnou v termínu 18.-20.10. a 1.-3.11. a budeme se věnovat obecně známým pracem (stavba vleku, čištění nádrže, sekání trávy, štípání dříví atd.). Prosím rodiče, co mohou přivézt pilu nebo křovinořez, aby vzali s sebou, díky. Budeme potřebovat i maminky na vaření, případně úklid a děti na pomocné práce (dojdi, přines, hrabání trávy apod.). Podrobnosti ohledně brigád a „brigádovného“ v sekci „Bratrouchov“. Přihlášení přes tymuj.cz. Organizaci dopravy domluvíme na tréninku 16.10.

VÁNOČNÍ  PRÁZDNINY

Letošní vánoční volno můžeme tradičně vyplnit tréninkem. Jedeme na Bratrouchov a trénovat budeme tam, kde nám to umožní sněhové podmínky. Zájezd je určen pro závodníky, trenéry a kuchaře, případně řidiče velkých aut, pokud by zbylo pár míst, pak i pro rodiče, kteří pomůžou. Sejdeme se na chalupě 26.12. večer a končíme TENTOKRÁT  AŽ  V  NEDĚLI  5.1.2020 úklidem chalupy. Cena obsahuje pobyt s plnou penzí, lyžování v naší aréně a příspěvek na trenéry a činí  7.900,- Kč. Přihlášení formou platby na zájezdový účet a mailem Suchošovi, za koho platíte A SOUČASNĚ  I  VYZNAČENÍM  NA  TYMUJ.CZ !!! Všichni přijedou s lyžemi, které prošly servisem (nabroušené, namazané), první den večer se nevaří, každý si přiveze vlastní večeři a přibalte si permanentku (podle věku Gopass do Špindlu nebo Czech Ski Pass, případně peníze na koupení jednodenních). V chalupě platí zákaz používání elektroniky!

Pro zájemce o silvestrovský pobyt (noc 31.12.) bude volných pár míst v chalupě (pár juniorů pojede slavit jinam). Vítáni jsou rodiče, kteří budou ochotni pomoci s organizací přeboru, silvestrem pro děti a s úklidem chalupy po oslavě. Hlaste se včas Suchošovi.

STŘEDEČNÍ  TRÉNINKY  V  SEZÓNĚ

V Braníku jako obvykle se scházíme v 17:30 na louce u řeky (kdo by nevěděl, tak zde: 50.0310042N, 14.4024731E). Budeme se zde až do 23.10. a pouze za prudkého deště se netrénuje. Časový pořad venkovního tréninku je podobný jako loni:

17:30 začnou předžáci, přípravka a mladší, dále žáci mladší i starší dohromady s juniory

19:00 konec pro všechny, rodiče si vyzvednou děti a odvezou si je domů

V tělocvičně začneme 6.11., to je po podzimních prázdninách. Opět tělocvična ZŠ Sdružení od 17:15 hodin předžáci a mladší. Žáci a starší potom od 18:15 a na závěr dospělí (rodiče, trenéři a přátelé) si mohou od 19:45 zahrát fotbálek a pak si zajít na kachničku k Bansethům.

DALŠÍ  PROGRAM  NA  JARO  A  LÉTO  A  PODZIM – AKTUALIZACE

Zatím jen termínově, abyste si mohli udělat plán na příští období:

11.-15.10. – 1. ledovec Kaunertal

18.-20.10. – brigáda Bratrouchov 1. podzimní

25.-30.10. – 2. ledovec Kaunertal – PRO VŠECHNY !!!

1.-3.11.ZMĚNA  S  OHLEDEM  NA  LEDOVEC brigáda Bratrouchov 2. podzimní

6.-10.11. – 3. ledovec Kaunertal nebo Stubai – PŘEDNOSTNĚ ZÁVODNÍCI

20.-24.11. – 4. ledovec Kaprun velký – PRO VŠECHNY !!!

4.-8.12. – Kronplatz – PRO VŠECHNY !!!

13.-17.12 – Kronplatz – PŘEDNOSTNĚ ZÁVODNÍCI

PLATBA  PŘÍSPĚVKŮ  NA  SEZÓNU  2019/20

Příspěvky na další rok jsme nuceni nechat na loňské výši, takže platba bude v základní výši 10.900,- Kč pro ročníky 2004 – 2014 (druhé dítě 10.500,- a třetí 10.000,- Kč). Pro juniory a starší je základní výše příspěvku 9.000,- Kč. Příspěvky obsahují závodní licenci, svazové příspěvky, tréninky na suchu, tréninky na sněhu o víkendech a po předchozí domluvě i v týdnu ve Špindlu, zvýhodněnou sazbu za ubytování a lyžování na Bratrouchově, použití tréninkového vybavení (tyče, vrtačky, klíče ad.), využití závodní přípravy lyží (vybavení na chatě a na závodech).

Současně s platbou (na účet pro platby příspěvků) pošlete mail Suchošovi s údaji, za koho platíte (jméno, příjmení, RČ, datum narození, adresa, telefon, mail, abychom mohli aktualizovat údaje do adresáře). Brigádovné ve výši 2.000,- Kč je možné si po splnění podmínek uplatnit jako slevu na zájezdy na Bratrouchov (podrobněji v sekci Bratrouchov). Pokud by se někdo chtěl stát sponzorem, tak dostane podrobnější informace u Suchoše. 

1. LEDOVEC  KAUNERTAL  11.-15.10.

Letošní zahájení jsme lehce posunuli a na první lyžařský trénink odjíždíme v pátek 11. října odpoledne na Kaunertal do Feichtenu (Tia Apart). Tento ledovec je určen zkušenějším závodníkům, ale přivítáme i méně zkušené, pro rodiče zde místo nebude. Přihlášení zatím: Miloš, David B. Organizaci dopravy, jídla a další podrobnosti doplním nejpozději týden před odjezdem. Ceny jsou rozděleny podle věku a zahrnují ubytování a permanentku na 4 dny: děti ročník 2005 a mladší – 285,- Euro a dospělí 2004 a starší – 345,- Euro. Doplatek po odečtení zálohy vyberu na místě první večer v eurech. Přihlášení formou zálohy 2.000,- Kč na zájezdový účet, mail Suchošovi za koho a za co platíte a nezapomeňte na „tymuj.cz“, aby všichni měli přehled!

2. LEDOVEC  KAUNERTAL  V  DOBĚ  ŠKOLNÍCH  PRÁZDNIN

Jako další je na pořadu oblíbený termín podzimních prázdnin 25.-30.10., kdy máme možnost lyžovat 5 dnů, aniž bychom zameškali jediný den ve škole. Tento trénink je otevřen pro všechny kategorie a úrovně od nováčků po „profíky“ a mohou se účastnit i rodiče jako řidiči, v případě volných míst i jako dovolenkáři. Nabízíme dva druhy, abychom splnili loňský požadavek na polopenzi. Jedna část je v Tia Monte s polopenzí, druhá část se ubytuje v Tia Apart bez jídla. Ceny jsou proto trochu komplikovanější: děti ročník 2005 a mladší – 370,- Euro bez jídla a 470,- s polopenzí. Za dospělé 2004 a starší – 440,- Euro bez jídla a 540,- s polopenzí. Opět podrobnosti ohledně dopravy, jídla atd. doplním týden před odjezdem nejpozději. Doplatek po odečtení zálohy vyberu na místě první večer v eurech. Přihlášení formou zálohy 2.000,- Kč na zájezdový účet, mail Suchošovi za koho a za co platíte a nezapomeňte na „tymuj.cz“, aby všichni měli přehled! Přihlášení: Miloš, David B., Kuba W.+1, Anička, Maruška, Pokr, Albert a Judita, Míša a Síma.

NOVÝ  REZERVAČNÍ  SYSTÉM  NA TYMUJ.CZ  FUNGUJE – POUŽIJTE  PRO  PŘIHLÁŠOVÁNÍ  NA  VŠECHNY  ZÁJEZDY  A  TRÉNINKY!

Budeme využívat nový rezervační systém na www.tymuj.cz. Najdete tam veškeré akce hlavně ubytování Bratrouchov.  Přípravka a předžáci zde budou mít závody a tréninky, které se konají v následujících měsících. Budou vám zaslány pozvánky do tohoto systému, kde se jednoduše přihlásíte. Ten, kdo není přihlášen přes tento systém, nebude moci jet na pořádané akce. Jestliže budete chtít další info volejte Pokrovi na tel. 608958945. Každá rodina má jeden přístup, pokud se hlásíte dva nebo více, je nutno doplnit do poznámky.

q