20151123_124456_Pano

DALŠÍ  PROGRAM  NA  PÁTEK  31.1.-2.2.(POLOLETNÍ  PRÁZDNINY)

ní sezónu je tymuj.cz, kde jsou přihlášeni všichni členové. Kdo ještě není, tak se může domluvit s Pokrem. Dále každou středu na tréninku budeme aktuální program na víkend řešit osobně s těmi, kteří přijdou. Pokud by se objevilo něco aktuálního pro žáky, náhlá změna termínu, odvolání závodu nebo zařazení dalšího tréninku, dáme žákům zprávu přes WhatsApp skupinu RKZ/UKZ.

Předžáci – odjíždějí ve čtvrtek do Herlíkovic, kde se v pátek pojede již 8. samostatné mistrovství Prahy, které spolupořádáme a prosíme zúčastněné rodiče o pomoc (radši si přibalte pláštěnku pro případ deště), sobotní závod v Zásadě se přesouvá na únor a o víkendu bude trénink: 8:20 Mísečky a 11:30 Stoh oba dny stejně, z Bratrouchova pojedeme asi rovnou na Stoh

Žáci – v pátek ráno jede velké auto na Stoh (přihlášení: Bára Ch., Terezka, Jirka, Amálka, Matyáš, Bára K., Sára G., Simona), o víkendu UKZ v Herlíkovicích (bude potvrzen v úterý nebo ve středu, pošlu zprávu přes WhatsApp)

Junioři závodí v zahraničí, ostatní mohou trénovat na Stohu

BRATROUCHOV  V  ZIMĚ – PÁR  POZNÁMEK

Konečně byla plná chalupa a příští týden bude zas. Proto se všichni přihlašujte přes tymuj.cz. Pokud dojdou postele, lze spát na matraci na chodbě nebo v jídelně (to platí pro ty, kteří přijedou nepřihlášení nebo budou navíc). Vašek skvěle vaří, ale stále platí, že děti mají službu v kuchyni na mytí nádobí a služba končí, až kuchař prohlásí, že je hotovo! Toalety a sprchy máme letos opět uklizené, ale pokoje a společné prostory si po sobě každý uklízí sám.

DALŠÍ  PROGRAM  NA  8.- 9. ÚNORA

Předžáci – závod Leki Cup na Ještědu v sobotu, v neděli trénink

Žáci – nejlepší mají dovednostní test na Stohu, ostatní trénink

Junioři asi trénink

JARNÍ  PRÁZDNINY  NA  BRATROUCHOVĚ

Opět pořádáme tradiční trénink v termínu školních prázdnin Prahy 1-5 a 6-10 na Bratrouchově. Přihlásíte se platbou a mailem Suchošovi, za koho platíte a v tymuj.cz! Cena za pobyt od neděle večer do pátku je 3.500,- Kč a obsahuje ubytování, plnou penzi, permanentku do naší arény a příspěvek na trenéry. V ceně není doprava a předchozí a následující víkendový pobyt a platí do pátku 6.2., abychom včas připravili trenéry a jídlo. Kdo se přihlásí později, platí pozdní cenu 4.000,- Kč. Hlašte v mailu i termín prázdnin, na který se hlásíte!!! Kdo se neúčastní víkendu, může přijet v neděli odpoledne. Pokud se neúčastníte celého zájezdu, pak účtujeme jeden den za 790,- Kč.

KIDSTROPHY – MEZINÁRODNÍ  ZÁVODY  V  RAKOUSKU

O víkendu 28.-29.3.2020 se v rakouském Zauchensee konají krásné mezinárodní závody a míří tam i naše výprava pod Danovým vedením. Kdo by měl zájem přihlásit závodníka ročníku 2006 a mladší, případně se účastnit jako divák, ozvěte se přímo Danovi.

STŘEDEČNÍ  TRÉNINKY  V  TĚLOCVIČNĚ  

Každou středu až do 1.4.2020 se scházíme v tělocvičně ZŠ Sdružení (vchod zezadu: 50.0544700N, 14.4431753E). Pro připomenutí: platí zde přísný zákaz vjezdu aut do areálu školy, rodiče mohou čekat na chodbě, nikoli v tělocvičně (zvědavci mohou nenápadně nahlédnout škvírou ve dveřích, dokud si toho nevšimnu). Doplníme zde aktuální situaci s víkendovým zájezdem na Bratrouchov, s tréninkem a případně se závody. Trénink jednotlivých kategorií končí vždy po 90 minutách a časový pořad tréninku je:

17:15 začnou předžáci, přípravka a mladší

18:15 začínají žáci a junioři

19:45 na konec to nejlepší, fotbálek pro nejstarší závodníky, rodiče a přátele, následuje kachnička u Bansethů, máme objednaný stůl !!!

NOVÉ  BUNDY  A  KALHOTY  

Vypadají sqěle!

Objednané zboží si všichni vyzvedli a na ledovci jsme v něm dělali maličkou parádu. Pokud chcete někdo přiobjednat, tak bude možné opět na konci zimy s dodáním na podzim 2020. Včas dáme vědět na stránkách.

Pro letošek jsou skladem ještě: dětská bunda vel. 152 a dámské velikosti 36,38 a 40. Pokud byste měli zájem, tak rovnou na Barrandov s naším tajným heslem!!!

SERVIS  LYŽÍ  PŘED  KAŽDÝM  VÍKENDEM

Velký servis na stroji – může pro vás provést SPORT SERVIS, sídlí na rohu ulic Slezská a Sázavská. Stroj na úpravu je k dispozici. Stále pro členy našeho oddílu platí, že se pro slevu prokážete Karlovi (777 289 241) naším heslem (kdo nezná, doplním mailem, telefonicky nebo osobně).

Malý servis (ruční broušení a mazání) je k dispozici ve Strašnicích u Vindy Ptáčka na adrese K Rybníčkům 32, po telefonické dohodě na čísle 603 167 080. Zastavit k předání lyží je možné na chodníku přímo před domem.

Připomínám, že na všechny zájezdy (ledovce, prázdniny, víkendy atd.) je bezpodmínečně nutné, aby naši trénující nebo závodící děti měly lyže připravené (jedno jestli ze servisu, z domova nebo od Vindy). Není v našich silách se tomu večer před tréninkem věnovat a bez broušení nelze kvalitně trénovat!

Kdo by to měl na Vinohrady daleko, tak může navštívit servis Montana Šmíd u metra Českomoravská na adrese Drahobejlova 939/44, kde máme také slevu na naše heslo.

PLATBA  PŘÍSPĚVKŮ  NA  SEZÓNU  2019/20

Příspěvky na další rok jsme nuceni nechat na loňské výši, takže platba bude v základní výši 10.900,- Kč pro ročníky 2004 – 2014 (druhé dítě 10.500,- a třetí 10.000,- Kč). Pro juniory a starší je základní výše příspěvku 9.000,- Kč. Příspěvky obsahují závodní licenci, svazové příspěvky, tréninky na suchu, tréninky na sněhu o víkendech a po předchozí domluvě i v týdnu ve Špindlu, zvýhodněnou sazbu za ubytování a lyžování na Bratrouchově, použití tréninkového vybavení (tyče, vrtačky, klíče ad.), využití závodní přípravy lyží (vybavení na chatě a na závodech).

Současně s platbou (na účet pro platby příspěvků) pošlete mail Suchošovi s údaji, za koho platíte (jméno, příjmení, RČ, datum narození, adresa, telefon, mail, abychom mohli aktualizovat údaje do adresáře). Brigádovné ve výši 2.000,- Kč je možné si po splnění podmínek uplatnit jako slevu na zájezdy na Bratrouchov (podrobněji v sekci Bratrouchov). Pokud by se někdo chtěl stát sponzorem, tak dostane podrobnější informace u Suchoše. 

VÁNOČNÍ  PRÁZDNINY

Letošní vánoční volno můžeme tradičně vyplnit tréninkem. Jedeme na Bratrouchov a trénovat budeme tam, kde nám to umožní sněhové podmínky. Zájezd je určen pro závodníky, trenéry a kuchaře, případně řidiče velkých aut, pokud by zbylo pár míst, pak i pro rodiče, kteří pomůžou. Sejdeme se na chalupě 26.12. večer a končíme TENTOKRÁT  AŽ  V  NEDĚLI  5.1.2020 úklidem chalupy. Cena obsahuje pobyt s plnou penzí, lyžování v naší aréně a příspěvek na trenéry a činí  7.900,- Kč. Přihlášení formou platby na zájezdový účet a mailem Suchošovi, za koho platíte A SOUČASNĚ  I  S  VYZNAČENÍM  NA  TYMUJ.CZ !!! Všichni přijedou s lyžemi, které prošly servisem (nabroušené, namazané), první den večer se nevaří, každý si přiveze vlastní večeři a přibalte si permanentku (podle věku Gopass do Špindlu nebo Czech Ski Pass, případně peníze na koupení jednodenních). V chalupě platí zákaz používání elektroniky! Uvedená cena platí do 10.12., abychom stačili vše připravit a nakoupit. Přihlášení po tomto datu je možné pouze v případě volných míst a v ceně 8.500,- Kč.

Pro zájemce o silvestrovský pobyt (noc 31.12.) bude volných pár míst v chalupě (pár juniorů pojede slavit jinam). Vítáni jsou rodiče, kteří budou ochotni pomoci s organizací přeboru, silvestrem pro děti a s úklidem chalupy po oslavě. Hlaste se včas Suchošovi.

NOVÝ  REZERVAČNÍ  SYSTÉM  NA TYMUJ.CZ  FUNGUJE – POUŽIJTE  PRO  PŘIHLÁŠOVÁNÍ  NA  VŠECHNY  ZÁJEZDY  A  TRÉNINKY!

Budeme využívat nový rezervační systém na www.tymuj.cz. Najdete tam veškeré akce hlavně ubytování Bratrouchov.  Přípravka a předžáci zde budou mít závody a tréninky, které se konají v následujících měsících. Budou vám zaslány pozvánky do tohoto systému, kde se jednoduše přihlásíte. Ten, kdo není přihlášen přes tento systém, nebude moci jet na pořádané akce. Jestliže budete chtít další info volejte Pokrovi na tel. 608958945. Každá rodina má jeden přístup, pokud se hlásíte dva nebo více, je nutno doplnit do poznámky.

q