20151123_124456_Pano

 

 

PROGRAM  PRO  ŽÁKY

29.-30.1. – trénink na Stohu a Bratrouchově, spíme na Bratrouchově, pro žáky a předžáky, kteří si chtějí zazávodit se slabší konkurencí, doporučuji závod v Peci (pohár Sokola Nusle) v neděli

4.2. – pátek, pololetní prázdniny, trénink na Stohu

5.-6.2. – RKZ Karolinka pro nominované, ostatní trénink na Stohu a Bratrouchově

12.-13.2. – UKZ a mistrovství Prahy v Herlíkovicích pro všechny žáky bude povinné se účastnit, spaní Bratrouchov

19.-21.2. – RKZ v Peci, ostatní trénink Stoh nebo Bratrouchov

26.2-1.3. – MČR žactva v Bílé v Beskydech, ostatní 26.-27.2. trénink na Stohu a na Bratrouchově

4.-6.3. – RKZ v Albrechticích

10.-11.3. – RKZ ve Špidlu

12.-13.3. – UKZ v Černém Dole pro všechny žáky

 

ZIMNÍ  VÍKENDY  NA  BRATROUCHOVĚ

Byli jsme donuceni nařízeními a vlastní zkušeností změnit pravidla na zimní víkendy. Všichni se hlásí přes tymuj.cz (kdo nemá přístup, tak si jej zařídí přes Pokra) do středy do 22 hodin. Pokud někdo dorazí nepřihlášen, tak ho nevyhodíme, ale zaplatí o 200,- Kč navíc. Kdo se naopak přihlásí a bez předchozí omluvy nedorazí, platí 50% z víkendu.

Na víkend zveme všechny závodníky všech kategorií, vaří nám kuchař poloprofesionál, trenéři jsou připraveni a zveme i rodiče s auty, aby nám pomohli s dopravou. Pokud je volno, zveme i všechny ostatní rodiče, aby si užili zimní víkendy na naší chatě. O volné kapacitě se dozvíte v tymuj, na tréninku nebo dotazem u trenéra nebo u pořadatele víkendů – velkýho Buráka.

Všichni přijedou na víkend s negativním antigenním testem!

Všichni závodníci budou mít lyže nabroušené a namazané (buď z domova nebo od našeho servismana Vindy nebo z jiného servisu). Pokud zjistíme, že někdo přijel bez přípravy, budeme účtovat za broušení a mazání poplatek 400,- Kč za dodatečné broušení a mazání). Nikoho nenecháme jezdit bez připravených lyží, protože jsme to 27.-28.12. viděli na Stohu, jak pak jejich trénink vypadal („koza na ledě“ se tomu říkalo).

 

JARNÍ  PRÁZDNINY  BRATROUCHOV

Pořádáme jako každoročně trénink během obou termínů pražských jarních prázdnin, letos v termínech 7.-11.3. pro Prahu 1-5 a druhý od 14.-18.3.2022 pro Prahu 6-10. Rozmyslete se a jakmile otevřeme akci v tymuj, tak se přihlaste, abysme dokázali sehnat trenéry, kuchaře, auta atd. Cena platí pro jeden z uvedených termínů a obsahuje ubytování, plnou penzi, permanentku do našeho areálu a v případě nedostatku sněhu odvoz do Špindlu a je stanovena na 3.300,- Kč. Cena neobsahuje dopravu a pobyt o víkendu před případně po termínu jarních prázdnin.

 

TRÉNINKY  PODZIM  A  ZIMA

Od středy 3.11. se scházíme v tělocvičně ZŠ Sdružení, vchod z levé strany školní zahrady rovnou zadním vchodem (souřadnice: 50.0544600N, 14.4431886E), pro připomenutí: platí zde přísný zákaz vjezdu aut do areálu školy, rodiče mohou čekat na chodbě, nikoli v tělocvičně. Trénink zde bude probíhat až do 13.4.2022. Časový pořad bude podobný jako loni:

17:00 začnou předžáci, přípravka a mladší

18:00 žáci mladší i starší dohromady s juniory

19:15 fotbálek pro starší, pokročilé a rodiče – následuje kachnička U Bansethů

 

SMUTNÁ  ZPRÁVA

V lednu zemřel jeden ze zakladatelů oddílu pan Šebek a rozloučili jsme se s ním naposledy v pátek 29.1.2021 ve Strašnicích. Vzpomínáme na krásné časy s ním na horách (Svěženka, Bratrouchov) i na dalších akcích (letní soustředění od Frymburku přes Mácháč až po Ratmírák atd.).

 

 

 

ČLENSKÉ  PŘÍSPĚVKY  NA  SEZÓNU  2021/22

Příspěvky na sezónu 2021/22 necháváme v původní výši z důvodů celkové situace včetně tzv. „brigádovného“  2.000,- Kč ročně. Takže platba příspěvků na příští sezónu bude v základní výši 10.900,- Kč pro ročníky 2006 – 2015 (druhé dítě 10.500,- a třetí 10.000,- Kč). Pro juniory a starší je základní výše příspěvku 10.000,- Kč. Nově mohou zaplatit a stát se členy i rodiče v ceně 1.800,- Kč a budou tak zvýhodněni při ceně ubytování na Bratrouchově. Příspěvky obsahují závodní licenci, svazové příspěvky, tréninky na suchu, tréninky na sněhu o víkendech a omezeně i v týdnu, zvýhodněnou sazbu za ubytování a lyžování na Bratrouchově, použití tréninkového vybavení (tyče, vrtačky, klíče ad.), využití závodní přípravy lyží (vybavení na chatě a na závodech). Současně s platbou pošlete mail Suchošovi s údaji, za koho platíte (jméno, příjmení, RČ, datum narození, adresa, telefon, mail, abychom mohli aktualizovat údaje do adresáře). Brigádovné je možné po splnění podmínek uplatnit jako slevu na vánoce a jarní prázdniny na Bratrouchově (podrobněji v sekci Bratrouchov). Pokud by se někdo chtěl stát sponzorem, tak dostane podrobnější informace u Suchoše.

 

JARNÍ  KOLA  ZVŮLE

Letos snad už konečně pojedeme na jaře na kola do Zvůle k rybníku v termínu 12.-15.5.2022!!! Dejte si do kalendáře! Podrobnosti včas doplníme.

 

2  LETNÍ  SOUSTŘEDĚNÍ

Na léto máme pro závodníky připravena opět dvě soustředění:

V termínu 30.6.-9.7.2022 pojedeme na Novou Louku u jihočeských Albrechtic do krásného areálu mezi lesy, kde budeme jezdit na kolech, bruslích, plavat, běhat, měřit slalomy a další disciplíny, prostě jako každý rok. Prosíme všechny zúčastněné, aby s námi strávili celé soustředění v plné délce!

V posledním prázdninovém týdnu pak jedeme do Stráže pod Ralskem/Hamr na Jezeře, tentokrát v termínu 28.8.-3.9.2022, kde budeme bruslit, jezdit na wakeboardu a vodních lyžích, kolech, grilovat a koupat se každé ráno v jezeře!

Oba termíny si dejte do kalendáře, abyste měli fyzičku do další sezóny! Podrobnosti k oběma termínům včas doplníme!