20151123_124456_Pano

NOVÉ  INFORMACE  O  NOVÉ  NÁKAZE

Na rozdíl od našich nejvyšších představitelů můžu nezodpovědně prohlásit, že příští sezóna bude, a proto si objednejte podle odstavce níže vše potřebné telefonicky nebo mailem. Pro upřesnění ještě dodatečná informace o bundách: kdo ví, jakou chce velikost oblečení, tak si ho může objednat na:   info@montanasport.cz   Bude vám zasláno potvrzení se zálohovou fakturou. Kdo by si chtěl oblečení ještě vyzkoušet, event. poradit,  tak se  domluvte dle aktuální situace na  tel:739220991.

Do odvolání jsou všechny aktivity zrušeny.

Každý může zatím trénovat pouze individuálně a těšit se další sezónu!!!

OBJEDNÁNÍ  MATERIÁLU  NA  PŘÍŠTÍ  SEZÓNU

Již nazrál čas a je tu opět možnost většinou do konce března objednat materiál a oblečení na další sezónu. Před objednáním konzultujte s trenéry jednotlivých kategorií, obecně však platí: pro nejmenší lyže pouze na obří slalom, hole pouze s poutky (systém Trigger od firmy Leki je pro malé děti naprosto nevhodný, přestože si to děti podle vzoru starších závodníků přejí). Pro závodníky ročník 2009 doporučujeme také starší slalomky na nácvik slalomu.

Oblečení jako loni: možnost vyzkoušet bude od 15.-31.3., pokud znáte velikost, můžete objednat již nyní. Bundy mají opět na zádech výšivku/potisk „SKI CLUB VODNÍ STAVBY PRAHA“ , kalhoty jsou celorozpínací a lze je objednat ve třech barvách. Oblečení je určeno pro závodníky, trenéry i rodiče. Ceny pro děti – závodníky (členové LO TJ Vodní stavby Praha) jsou stanoveny ve výši 8.800,- komplet, 5.850,- bunda nebo 2.950,- kalhoty. Dospělé velikosti pro juniory, seniory, rodiče, trenéry a přátele oddílu jsou v ceně 12.700,- Kč za komplet (bunda 8.150,- a kalhoty 4.550,-). Modely jsou k prohlédnutí a vyzkoušení v obchodu www.montana-sport.cz na Barrandově, Kříženeckého nám. 990 a v případě zájmu můžete složit zálohu hotově na místě nebo převodem z účtu (nelze platit kartou !!!) za objednané oblečení v částce 5.000,- nebo 3.000,- nebo 2.000,- Kč (komplet nebo bunda nebo kalhoty). Termín dodání objednaného oblečení bude nejpozději do konce listopadu.

Lyže, boty a hole: Atomic (Michal W.), Dynastar, Rossignol a Blizzard (Modrák, vše pouze do 19.3.2020), Elan (Suchoš), Head (Štěpán Ž.).

Ostatní: Martin Novotný a jeho www.lyzeseslevou.cz v Zenklově ulici.

A  MÁME  NOVÉ  VIDEO  Z  MISTROVSTVÍ  PRAHY  2020

Na stránce o nás najdete zbrusu nové video od Mechyho z Avie, jak nás zachytil a sestříhal. Možná se tam i uvidíte na startu, na trati, při odpočinku nebo na stupních vítězů. Myslím, že se mu to povedlo – posuďte sami!!!

STŘEDEČNÍ  TRÉNINKY  V  TĚLOCVIČNĚ  JSOU  DO  ODVOLÁNÍ  ZRUŠENY !!!

Do středy 1.4. trénujeme v tělocvičně ZŠ Sdružení 17:15 předžáci a mladší, 18:15 žáci a junioři (http://www.zssdruzeni.cz/kontakt/mapa). Před velikonocemi 8.4. středeční trénink rušíme a potkáme se v Braníku.

Každou středu od 15.4. do 24.6. se scházíme v 17:30 v Bráníku na louce u řeky (kdo by nevěděl, tak zde: 50.0310042N, 14.4024731E). Časový pořad venkovního tréninku je podobný jako loni:
17:30 začnou předžáci, přípravka a mladší, dále žáci mladší i starší dohromady s juniory
19:00 konec pro všechny, rodiče si vyzvednou děti a odvezou si je domů

PLES  LYŽAŘŮ  24.4.2020 – UVIDÍME ?!?

Letos pořádáme a chtěl bych poprosit o pomoc rodiče, kteří mají možnost sehnat sponzorské dary do dětské tomboly, aby se přihlásili na tréninku nebo telefonicky nebo mailem Mílovi.

Ples se bude konat od 17:00 v KD Ládví, hraje tradičně Pedro (tentokrát s novou kapelou ale tradičním repertoárem), tombola, dětský program, tanec, no prostě vytříbená zábava pro celou rodinu. Přijďte všichni včetně závodníků, kteří se potkají se svými tradičními soupeři z ostatních pražských týmů.

JARNÍ  BRIGÁDY  BRATROUCHOV

Dvě jarní brigády uspořádáme v termínech 25.-26.4. (odjezd rovnou po plese) a 15.-17.5.2020. Přihlášení přes tymuj.cz.

JARNÍ  ZÁJEZD  NA  KOLA

Letos v termínu 7.-10.5., Česká Kanada. Podrobnosti doplním.

SERVIS  LYŽÍ

Hned na začátku sezóny obnovujeme službu servisu lyží pro členy oddílu a přátele, který pro nás zajistí opět Vinda Ptáček (603 167 080).

Malý servis – provede Vinda po předchozí domluvě na adrese Praha 10 – Strašnice, K Rybníčkům 32 (50.0714683N, 14.4979650E a zastavit lze přímo před domem na chodníku). Jedná se o broušení, vyleštění hrany diamantem a mazání základním voskem. Běžný malý servis je nutný po 2-3 dnech lyžování (při extrémně zmrzlém sněhu denně) a je pro každého našeho závodníka povinností přijet na trénink s takto připravenými lyžemi. Trenéři na zájezdu mají čas maximálně na drobnou úpravu a mazání před závodem.

Velký servis – spočívá v broušení skluznice na stroji, broušení hran a mazání základním voskem. Doporučuji provést 1x, max. 2x ročně, případně po každém větším poškození skluznice na kamenech apod. Pro letošek jsme opět domluveni na tento servis ve sportu na rohu ulic Slezská a Sázavská, kde se doptáte na Karla a po vyslovení hesla bude vědět, co s vámi provést. Heslo prozradím na tréninku nebo telefonicky.

A  RADŠI  DOPŘEDU   LÉTO  1.-11.7.2020  a  23.8.-28.8.2020

Raději už píšeme teď, aby se nemohl někdo vymlouvat, že nevěděl. Další letní soustředění proběhne opět na Nové Louce v uvedeném termínu a druhé ve Stráži pod Ralskem. Hlásit a platit zatím nemusíte, ale do kalendáře si už teď poznamenejte!!!