20151123_124456_Pano

Měli jsme problém se stránkami, obsah je rok starý. Na obnovení se pracuje

———————————————————

ODDÍLOVÉ  BUNDY  NA  PŘÍŠTÍ  SEZÓNU  DO  KONCE  ÚNORA !!!  TO  JE  DO  KONCE  TÝDNE !!!

Po dlouhém výběru z nejlepších značek a jejich nejlepších výrobků jsme vybrali nabídku firmy Schöffel pro její cenu, kvalitu a dobrou dostupnost v budoucnosti. Bundy budou navazovat na původní oddílovky v barevném provedení a mají opět na zádech výšivku/potisk „SKI CLUB VODNÍ STAVBY PRAHA“ , kalhoty jsou celorozpínací a lze je objednat ve třech barvách. Oblečení je určeno pro závodníky, trenéry i rodiče. Ceny pro děti – závodníky (členové LO TJ Vodní stavby Praha) jsou stanoveny ve výši 8.800,- komplet, 5.850,- bunda nebo 2.950,- kalhoty. Dospělé velikosti pro juniory, seniory, rodiče, trenéry a přátele oddílu jsou v ceně 12.700,- Kč za komplet (bunda 8.150,- a kalhoty 4.550,-).

Modely jsou k prohlédnutí a vyzkoušení v obchodu www.montana-sport.cz na Barrandově, Kříženeckého nám. 990 a v případě zájmu můžete složit zálohu hotově na místě nebo převodem z účtu (nelze platit kartou !!!) za objednané oblečení v částce 5.000,- nebo 3.000,- nebo 2.000,- Kč (komplet nebo bunda nebo kalhoty). Termín dodání objednaného oblečení bude nejpozději do konce listopadu. Vyzkoušet a zaplatit musíme do konce února, proto neváhejte a zastavte se tam!!!

Počítáme s tím, že v příštím roce se na prvním tréninku sejdeme se závodníky v jednotném oblečení buď novém od firmy Schöffel nebo starším od firmy O´style, abychom se mezi ostatními lyžaři poznali a zároveň reprezentovali náš oddíl. Týmové oblečení bude povinnou součástí lyžařského oddílu, tak jako jsou v jiných sportech dresy.

TRÉNINKOVÝ  PLÁN  1.-3.3.2019

Předžáci věnují víkend tréninku, spát budou na Bratrouchově. Přihlášení přes ´týmuj.cz´. Za úvahu by možná stála účast na Aldrovském poháru (jede se ve Vítkovicích a bude slabá konkurence a i slabší se mohou dostat na bednu), další závod této minisérie bude v Jablonečku 17.3.2019.

Žáci nejlepší jedou do Bílé na třídenní RKZ

Junioři nezávodí a můžou trénovat ve Špindlu (trať na Stohu pouze neděle 11:30)

TRÉNINKOVÝ  PLÁN  8.-10.3.2019 (WC ŽENY VE ŠPINDLU) 

Předžáci – v neděli mají finále Leki Cup v Harrachově, spíme na Bratrouchově

Žáci trénink v sobotu a MČR v neděli a v pondělí

Junioři mohou trénovat

MEZINÁRODNÍ  ZÁVODY  V  RAKOUSKU  PRO  NEJLEPŠÍ  2005-2011

V rakouském Zauchensee se uskuteční v termínu 30.-31.3. krásné mezinárodní závody KIDSTROPHY pro děti ročníků narození 2005-2011 a Dan určitě pojede. Pokud byste se rozhodli pro účast, tak se domluvte přímo s Danem.

PLES  PRAŽSKÝCH  LYŽAŘŮ

Zakončení sezóny se vší parádou!!!

Letos pořádá Avie a doufám, že se sejdeme všichni včetně dětí ve velkém počtu, abychom se neztratili v obřím houfu Lajdáčků. Připomínám, že dětský program začíná v 18 hodin a plynule přejdeme do zábavy pro dospělé.

Hned po skončení plesu odjíždíme na bratrouchovskou jarní brigádu, kterou zahájíme velkou společnou snídaní v 9:00 v chalupě!!! Musíme po zimě sklidit vlek, provést drobné opravy v chalupě a hlavně uklidit na svahu, v chalupě a v jejím okolí.

DALŠÍ  PROGRAM  NA  JARO  A  LÉTO

Zatím jen termínově, abyste si mohli udělat plán na příští období:

12.4.2019 – pátek – tradiční zakončení lyžařské sezóny na plese, který letos pořádá Avie pro děti, rodiče, trenéry a další přátele lyžařské zábavy. Tentokrát se uskuteční v sále Na Marjánce (Bělohorská ul.).

13.-14.4.2019 – víkendová brigáda na Bratrouchově v termínu po plese, abychom nekazili další víkend, začínáme snídaní v sobotu po ránu

17.4.2019 – středa – výroční schůze oddílu s oceněním nejlepších závodníků, zhodnocení sezóny a výhled do další

3.-8.5.2019 – jarní kola, lyží máme dost a podíváme se společně na kolech na další krásný kout Čech

17.-19.5.2019 – 2. jarní brigáda na Bratrouchově

25.5. – fotbal a kola v Máslovicích s Frantovými pochoutkami, tradiční zápas proti Lajdáčkům – nejdřív děti, pak dospělí a na závěr večírek s možností přespání na místě ve stanu

28.6.-6.7. a 25.-30.8.2019 dvě letní soustředění

POZOR DŮLEŽITÉ !!! NOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM NA TYMUJ.CZ !!! VŠE  FUNGUJE – POUŽIJTE  PRO  PŘIHLÁŠENÍ !

Budeme využívat nový rezervační systém na www.tymuj.cz. Najdete tam veškeré akce hlavně ubytování Bratrouchov.  Přípravka a předžáci zde budou mít závody a tréninky, které se konají v následujících měsících. Budou vám zaslány pozvánky do tohoto systému, kde se jednoduše přihlásíte. Ten, kdo není přihlášen přes tento systém, nebude moci jet na pořádané akce. Jestliže budete chtít další info volejte Pokrovi na tel. 608958945. Každá rodina má jeden přístup, pokud se hlásíte dva nebo více, je nutno doplnit do poznámky.

PŘEDŽÁCI  A  MLADŠÍ  V  SEZÓNĚ

Pro závodníky ročníku 2007 a mladší doporučujeme následující závody: mistrovství Prahy 1. února je povinné pro všechny členy. Dále se zúčastníme série Leki Cup (9.-10.2. Zásada, 16.2. Paseky, 23.-24.2. Špičák, ZMĚNA 10.3. Harrachov). Doporučuji i 16.-17.3. finále Head Cupu, kde se pojede paralelní závod družstev. Je to hodně závodů a všech se tím pádem může zúčastnit jen pár nejlepších, proto rozmyslete a plánujte a hlavně se poraďte s trenéry! Nejmenším a nováčkům doporučuji mistrovství Prahy a Leki Cup v Jablonci, což je takový náš „domácí kopec“ a je navíc lehčí na projetí.

PONDĚLNÍ  A  STŘEDEČNÍ  ZIMNÍ  TRÉNINKY  V  PRAZE

Ve středu 13.2. není trénink v tělocvičně, protože jsou jarní prázdniny!!!

Od pondělní 8.10. zařazujeme do tréninkového cyklu nový trénink. Je určen především pro žáky, ale účastnit se mohou i junioři a předžáci ročník 2007.  Jedná se o hodinovou lekci „LES MILLS Bodypump” v BBC centru Evropská 178 (metro Nádraží Veleslavín). Sraz s Danem Je 17:45,  začátek 18:00. Při pozdním příchodu neumožňuje pořadatel vstup do lekce!!! Potřebné vybavení: sportovní oblečení, sálová obuv, visací zámek na skříňku. K dispozici jsou šatny se sprchami. Tyto tréninky jsou pro členy zdarma!

Od středy 31.10. trénujeme v tělocvičně ZŠ Sdružení (http://www.zssdruzeni.cz/kontakt/mapa), pro připomenutí: platí zde přísný zákaz vjezdu aut do areálu školy, rodiče mohou čekat na chodbě, nikoli v tělocvičně. Trénink zde bude probíhat až do 10.4.2019. Změna časového programu:

17:15 začnou předžáci, přípravka a mladší (starší pouze výjimečně po dohodě s trenérem)

18:15 žáci mladší i starší dohromady s juniory

19:30  fotbálek pro starší, pokročilé a rodiče – následuje kachnička U Bansethů

SERVIS  LYŽÍ

Hned na začátku sezóny obnovujeme službu servisu lyží pro členy oddílu a přátele, který pro nás zajistí opět Franta Ptáček (sehnal si na to nový telefon s novým číslem 605 452 194).

Malý servis – provede Franta po předchozí domluvě na adrese Praha 10 – Strašnice, K Rybníčkům 32 (50.0714683N, 14.4979650E a zastavit lze přímo před domem na chodníku). Jedná se o broušení, vyleštění hrany diamantem a mazání základním voskem. Běžný malý servis je nutný po 2-3 dnech lyžování (při extrémně zmrzlém sněhu denně) a je pro každého našeho závodníka povinností přijet na trénink s takto připravenými lyžemi. Trenéři na zájezdu mají čas maximálně na drobnou úpravu a mazání před závodem.

Velký servis – spočívá v broušení skluznice na stroji, broušení hran a mazání základním voskem. Doporučuji provést 1x, max. 2x ročně, případně po každém větším poškození skluznice na kamenech apod. Pro letošek jsme opět domluveni na tento servis v AZ Sportu na rohu ulic Slezská a Sázavská, kde se doptáte na Karla a po vyslovení hesla bude vědět, co s vámi provést. Heslo prozradím na tréninku nebo telefonicky.

TRENÉRSKÝ  DOPROVOD  NA  ZÁVODECH

V letošním roce se nám podařilo domluvit dostatek trenérů pro trénink i závody a budeme naše závodníky doprovázet na všech závodech, které považujeme za důležité. Jejich soupis doplním včetně termínů, jakmile je budeme znát. Při vyúčtování závodů trenér vypočítá konečnou částku na závodníka, kde zohlední dopravu, ubytování a permanentku. Každý zúčastněný závodník se podílí rovným dílem. Pro předžákovské závody je minimální částka na trenéry 50,- Kč/závod, u žáků potom 100,- Kč/závod.

JSME  PŘIPRAVENI !!! (GDPR)

Vašek pro naše členy připravil formuláře, které musí každý člen vyplnit a poslat Suchošovi. Kdo to nestihne do 15.6.2018, toho stihne spravedlivý trest.

Každý stávající i nový člen musí vyplnit oba formuláře:

Souhlas_se_zpracovanim_osobnich_udaju

Prihlaska-aktualizace_osobnich_udaju 

PLATBA  PŘÍSPĚVKŮ  NA  SEZÓNU  2018/19

Příspěvky, jak bylo řečeno na výroční schůzi, jsme nuceni mírně zvednout, takže platba příspěvků na příští sezónu bude v základní výši 10.900,- Kč pro ročníky 2003 – 2013 (druhé dítě 10.500,- a třetí 10.000,- Kč). Pro juniory a starší je základní výše příspěvku 9.000,- Kč. Příspěvky obsahují závodní licenci, svazové příspěvky, tréninky na suchu, tréninky na sněhu o víkendech a po předchozí domluvě i v týdnu ve Špindlu, zvýhodněnou sazbu za ubytování a lyžování na Bratrouchově, použití tréninkového vybavení (tyče, vrtačky, klíče ad.), využití závodní přípravy lyží (vybavení na chatě a na závodech).

Současně s platbou (na účet pro platby příspěvků) pošlete mail Suchošovi s údaji, za koho platíte (jméno, příjmení, RČ, datum narození, adresa, telefon, mail, abychom mohli aktualizovat údaje do adresáře). Brigádovné ve výši 2.000,- Kč je možné si po splnění podmínek uplatnit jako slevu na zájezdy na Bratrouchov (podrobněji v sekci Bratrouchov). Pokud by se někdo chtěl stát sponzorem, tak dostane podrobnější informace u Suchoše. Nutně se všichni hlaste, musíme do konce června potvrdit závodní licence.

A  RADŠI  DOPŘEDU  PŘÍŠTÍ  LÉTO  28.6.-6.7.2019  a  25.8.-30.8.2019

Raději už píšeme teď, aby se nemohl někdo vymlouvat, že nevěděl. Další letní soustředění proběhne opět na Nové Louce v uvedeném termínu a druhé ve Stráži pod Ralskem. Hlásit a platit zatím nemusíte, ale do kalendáře si už teď poznamenejte!!!