20151123_124456_Pano

2.  LETNÍ  SOUSTŘEDĚNÍ

Odjezd z Prahy jsme naplánovali na 15. hodinu v neděli 23.8. opět jako loni z rohu ulic Na Hroudě a U Hráze. Po příjezdu do Hamru na Jezeře vybalíme auta a ubytujeme se, program začíná v pondělí rozcvičkou. Zabalte dětem běžné sportovní oblečení a vybavení včetně chráničů na brusle, dále lahev na pití a svačinu na zbytek neděle. Chatky jsou vybaveny ložním prádlem bez ručníků. Rozmístění do pokojů a do jednotlivých aut doplním v příštím týdnu.

Závěrečné prázdninové soustředění v termínu 23.-29.8. pořádá Miloš ve Stráži pod Ralskem. Bydlíme v chatkách v Hamru na Jezeře jako loni a stravování také vyřešíme podobně (snídaně v kempu, oběd někde cestou a večeře gril nebo hotovky opět v kempu). Kromě vodních lyží a wakeboardu se budeme věnovat horským kolům, bruslím a kondiční přípravě venku nebo v tělocvičně. Doprava na místo a zpět vlastní, ale v týdnu před odjezdem se pokusíme domluvit s rodiči velkých aut na převozu. Uvedená cena obsahuje ubytování, polopenzi a příspěvek na trenéry. Trénink na vodních lyžích/wakeboardu si platí každý sám na místě podle podmínek (počasí, voda atd.). Přihlášení jsou a zaplatili zálohu: Albert a Judita, Honza a Tonda, David, Terezka Ř., Burák, Karolína, Sára Š., Matěj T., Vojta a Johanka, Amálka a Mates, Bára Chl., Albert S., Matyáš C., Hynek, Míša a Síma, jako hlavní kuchařka pojede Markéta, trenéři Vašek, Jarda, Vinda a Míla. Ještě zbývají 2 volná místa. Prosím přihlášené a nezaplacené závodníky o platbu a mail Suchošovi. V případě volných míst platí pro přihlášení po 5. srpnu cena za osobu 5.000,- Kč.

PŘIHLAŠOVÁNÍ  NA  LEDOVCE

Měli bychom začít objednávat ubytování na ledovce, přestože situace se nejeví úplně konzistentně, ale je nejvyšší čas. Prosím proto všechny závodníky a rodiče, aby si vybrali z podzimních termínů níže na stránce a přihlásili se Suchošovi zatím bez zálohy. Tu budeme vybírat až na základě potvrzeného ubytování v průběhu srpna.

STŘEDEČNÍ  TRÉNINKY

… budou pokračovat opět od středy 2. září 2020, kdy se sejdeme v 17:30 v Bráníku na louce u řeky (kdo by nevěděl, tak zde: 50.0310042N, 14.4024731E). Časový pořad jako vždy: 17:30 začínáme všichni najednou, konec v 19:00 hodin.

BRIGÁDY  BRATROUCHOV

Za poslední sobotu jsme v sestavě: Dan Ř. i Š., Štěpán, Michal M. i W., Pokr, Radim, Kristián, Viktor, Honza Vom., Vinda, Míla a děti složili vlek a na úklid chalupy už nezbyl čas. Na podzim nás čeká velká práce s vyklizením skladu prádla, bot z botníku a všech ostatních věcí na verandě. Proto už teď mám důležité upozornění. Na podzim budou dvě brigády, aby všichni měli dost času na vyzvednutí ložního prádla, bot, oblečení, případně dalších věcí, které tam máte. Na druhé podzimní brigádě v termínu 6.-8.11. všechny neodvezené věci vyhodíme do kontejneru nebo použitelné zabalíme a věnujeme na charitu. Kdo má nějaké věci na Bratrouchově, tak si je může zachránit nejpozději v pátek večer dne 6.11.2020. Pak budou zlikvidovány.

ROČNÍ  ČLENSKÉ  PŘÍSPĚVKY

Příspěvky na sezónu 2020/21 – letos necháváme v původní výši z důvodů celkové situace včetně tzv. „brigádovného“  2.000,- Kč ročně. Takže platba příspěvků na příští sezónu bude v základní výši 10.900,- Kč pro ročníky 2005 – 2014 (druhé dítě 10.500,- a třetí 10.000,- Kč). Pro juniory a starší je základní výše příspěvku 9.000,- Kč. Příspěvky obsahují závodní licenci, svazové příspěvky, tréninky na suchu, tréninky na sněhu o víkendech a omezeně i v týdnu, zvýhodněnou sazbu za ubytování a lyžování na Bratrouchově, použití tréninkového vybavení (tyče, vrtačky, klíče ad.), využití závodní přípravy lyží (vybavení na chatě a na závodech). Současně s platbou pošlete mail Suchošovi s údaji, za koho platíte (jméno, příjmení, RČ, datum narození, adresa, telefon, mail, abychom mohli aktualizovat údaje do adresáře). Brigádovné je možné po splnění podmínek uplatnit jako slevu na vánoce a jarní prázdniny na Bratrouchově (podrobněji v sekci Bratrouchov). Pokud by se někdo chtěl stát sponzorem, tak dostane podrobnější informace u Suchoše.

TERMÍNY  PODZIM  2020

Termíny podzim – už jsme se domluvili a můžete se hlásit ale zatím bez zálohy:

24.-28.9. ledovec podle sněhu (statní svátek) – pouze závodníci (přednostně žáci a junioři)
9.-11.10. brigáda
14.-18.10. ledovec – pouze závodníci (přednostně žáci a junioři)
27.10.-1.11. ledovec Stubai, podzimní prázdniny – pouze závodníci
6.-8.11. brigáda
13.-17.11. ledovec (st. svátek), Kaprun – pro všechny včetně rodičů
25.11. – 29.11. ledovec Mölltal – pouze závodníci
4.-8.12. Kronplatz – pro všechny včetně rodičů
18.-22.12. Kronplatz – pouze závodníci (přednostně předžáci a mladší)
26.12.-3.1. vánoční prázdniny – pouze závodníci

A  MÁME  NOVÉ  VIDEO  Z  MISTROVSTVÍ  PRAHY  2020

Na stránce o nás najdete zbrusu nové video od Mechyho z Avie, jak nás zachytil a sestříhal. Možná se tam i uvidíte na startu, na trati, při odpočinku nebo na stupních vítězů. Myslím, že se mu to povedlo – posuďte sami!!!

SERVIS  LYŽÍ

Hned na začátku sezóny obnovujeme službu servisu lyží pro členy oddílu a přátele, který pro nás zajistí opět Vinda Ptáček (603 167 080).

Malý servis – provede Vinda po předchozí domluvě na adrese Praha 10 – Strašnice, K Rybníčkům 32 (50.0714683N, 14.4979650E a zastavit lze přímo před domem na chodníku). Jedná se o broušení, vyleštění hrany diamantem a mazání základním voskem. Běžný malý servis je nutný po 2-3 dnech lyžování (při extrémně zmrzlém sněhu denně) a je pro každého našeho závodníka povinností přijet na trénink s takto připravenými lyžemi. Trenéři na zájezdu mají čas maximálně na drobnou úpravu a mazání před závodem.

Velký servis – spočívá v broušení skluznice na stroji, broušení hran a mazání základním voskem. Doporučuji provést 1x, max. 2x ročně, případně po každém větším poškození skluznice na kamenech apod. Pro letošek jsme opět domluveni na tento servis ve sportu na rohu ulic Slezská a Sázavská, kde se doptáte na Karla a po vyslovení hesla bude vědět, co s vámi provést. Heslo prozradím na tréninku nebo telefonicky.

JARNÍ  KOLA  ZVŮLE  2021

Příští rok pojedeme na jaře na kola do Zvůle k rybníku v termínu 13.-16.5.2021, dejte si do kalendáře!!!

NOVÁ  LOUKA  2021

Máme již objednáno na příští léto, jedeme v termínu čtvrtek 1.7. – sobota 10.7.2020 a prosíme všechny přihlášené, aby se zúčastnili celé akce. Pozdní příjezd nebo předčasný odjezd komplikují situaci s ubytováním, kazí soutěž, která probíhá po celou dobu a závodníci nestačí nabrat dostatek sil na triatlon a na zbytek prázdnin. Zapište si do kalendáře!!!