20151123_124456_Pano

RUŠÍME  STŘEDEČNÍ  TRÉNINK  27.9.

Ve čtvrtek je volný den a spousta z nás odjíždí mimo Prahu, proto rušíme tento trénink. Příště si vemte brusle – trénink 4.10. bude na in-line bruslích pokud bude sucho!

 

ZRUŠENÍ  PRVNÍHO  PODZIMNÍHO  LEDOVCE

Aktuálně jsme se domluvili na zrušení zájezdu na první ledovec v termínu 27.9.-1.10.23. Na žádném z rakouských ledovců není dostatek sněhu, ani předpověď zatím nevypadá, že by se mělo do odjezdu ochladit a nasněžit. Bez toho nemá cenu zájezd pořádat. Zálohy budou převedeny na další termíny a v průběhu podzimu se rozhodneme, jestli bysme našli náhradní termín.

 

SPORTOVNÍ  LÉKAŘSKÉ  PROHLÍDKY

Pro všechny naše závodníky doporučujeme pravidelné roční sportovní prohlídky u odborných lékařů před závodní sezónou pro ročníky narození 2010-2011. Pro ročníky narození 2009 a starší jsou tyto prohlídky povinné. Naši trenéři doporučují a mají dobré zkušenosti s https://www.centrumsportmed.cz/ a s http://www.upsl.cz/, takže se tam co nejdřív objednejte!

 

STŘEDEČNÍ  TRÉNINKY  OD  ZÁŘÍ

Každou středu od 6.9. do 18.10. se scházíme v 17:30 v Bráníku na louce u řeky (kdo by nevěděl, tak zde: 50.0310042N, 14.4024731E). Časový pořad venkovního tréninku je pořád stejný:

17:30 začnou předžáci, přípravka a mladší, dále žáci mladší i starší dohromady s juniory

19:00 konec pro všechny, rodiče si vyzvednou děti a odvezou si je domů

 

POTVRZENÉ  TERMÍNY  NA  PODZIM  2023

11.-15.10.2023 – POZOR, DROBNÁ ÚPRAVA TERMÍNU – druhý podzimní ledovec (žáci a junioři)

20.-22.10.2023 – první podzimní brigáda Bratrouchov

24.-29.10.2023 – třetí podzimní ledovec (všichni bez rodičů), Stubai, Ranalt u Toma

3.-5.11.2023 – druhá podzimní brigáda Bratrouchov

15.-19.11.2023 – čtvrtý podzimní ledovec (všichni bez rodičů), Kaunertal

6.-11.12.2023 – první zimní Kronplatz pro všechny včetně rodičů

15.-19.12.2023 – druhý zimní Kronplatz pro předžáky a přípravku

26.12.-2.1.2024 – vánoční prázdniny na Bratrouchově

Přihlášení na tymuj do 15.7.2023 a platba na zájezdový účet s mailem Suchošovi, za koho platíte do 31.7.2023!!!

VÁNOČNÍ  PRÁZDNINY  NA  BRATROUCHOVĚ

Letošní vánoční volno tradičně vyplníme tréninkem. Jedeme na Bratrouchov a trénovat budeme tam, kde nám to umožní sněhové podmínky. Zájezd je určen pro závodníky, trenéry a kuchaře, případně řidiče velkých aut, pokud by zbylo pár míst, pak i pro rodiče, kteří pomůžou. Sejdeme se na chalupě 26.12. večer a končíme TENTOKRÁT  AŽ  V  ÚTERÝ  2.1.2020. Cena obsahuje pobyt s plnou penzí, lyžování v naší aréně a příspěvek na trenéry a činí  5.950,- Kč. Přihlášení formou platby na zájezdový účet a mailem Suchošovi, za koho platíte A SOUČASNĚ  I  S  VYZNAČENÍM  NA  TYMUJ.CZ !!! Všichni přijedou s lyžemi, které prošly servisem (nabroušené, namazané), první den večer se nevaří, každý si přiveze vlastní večeři a přibalte si permanentku (podle věku Gopass do Špindlu nebo Czech Ski Pass, případně peníze na koupení jednodenních). V chalupě platí zákaz používání elektroniky! Uvedená cena platí do 10.12., abychom stačili vše připravit a nakoupit. Přihlášení po tomto datu je možné pouze v případě volných míst a v ceně 6.500,- Kč.

Pro zájemce o silvestrovský pobyt (noc 31.12.) bude volných pár míst v chalupě (pár juniorů pojede slavit jinam). Vítáni jsou rodiče, kteří budou ochotni pomoci s organizací přeboru, silvestrem pro děti a s úklidem chalupy po oslavě. Hlaste se včas Suchošovi.

             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

PODĚKOVÁNÍ  NADACI  ČEZ

Díky podpoře od nadace ČEZ se nám podařilo zapojit do práce s dětmi více nových trenérů. Moc děkujeme!

PŘÍSPĚVKY  NA  SEZÓNU  2023/24

S ohledem na výši inflace bude základní výše příspěvků 13.900,- Kč ročně s tím, že při splnění brigád na naší chalupě se cena za člena nově snižuje o 4.000,- Kč. Uvedenou částku si můžete uplatnit jako slevu na zimní zájezdy (vánoční prázdniny, víkendy nebo jarní prázdniny). Pokud slevu za brigády neuplatníte v zimě 24 na Bratrouchově, můžete si polovinu odečíst i z letního soustředění na Nové louce.

Ještě doplňuji výši příspěvků pro mladší sourozence (2. a další dítě 13.400,- Kč). Junioři a dospělí platí 12.000,- Kč za rok.

Pro rodiče je opět možnost členství za 800,- Kč  na rok, to vám umožní jezdit na zimní víkendy na Bratrouchov za ceny pro členy.

Příspěvky prosím plaťte na účet k tomu určený: 286820329/0800

Jako variabilní symbol uvádějte den, měsíc a poslední dvě čísla roku narození a na konci vždy 22. Tj. DDMMYY22

Konstantní symbol: 308

Specifický symbol: nic

Současně s platbou pošlete prosím mail Pokrovi (pokr.jan@seznam.cz), abychom měli lepší přehled.

NOVÁ  DOBA  SI  ŽÁDÁ  NOVÝ  DESIGN  OBLEČENÍ

…, a proto nám Obřík vytvořil nákupní galerii, kde si vybere každý. Od ledna nebude jediný člen oddílu na zájezdu bez kšiltovky, bundy, tepláků nebo aspoň ponožek s novým logem.  Pozor – nový ceník je zde: VS oblečení 2305

Vyberte výrobek a Obříkovi na WhatsApp napište zprávu, jakou velikost jste vybrali (Obřík = Jan Obermann). Pak už jen čekejte na odpověď, jak a kam zaplatit a případně jak vyzvednout.

ZIMNÍ  VÍKENDY  NA  BRATROUCHOVĚ

Cena a pravidla pro novou sezónu 2023/24: víkendy od pátku večer do neděle odpoledne jsou vyhrazeny pro trénink a ubytování na závodech, přednost mají závodníci, trenéři, kuchařky i -ři a pak ostatní (rodiče, sourozenci, přátelé). Cena víkendu pro členy v sezóně 2022/23 bude 1.400,– Kč vč. plné penze, kuchařky/ři a trenéři/ky zdarma, lyžování na vleku 100,- Kč/víkend a ubytování pouze jedna noc z víkendu 1.000,- Kč. Nečlenové oddílu platí vždy o 300,- Kč navíc a samotné lyžování na vleku 200,- Kč/den. Každý přijede s vlastním kompletním ložním povlečením nebo spacákem a povlakem na polštář kvůli čistotě matrací a polštářů. Ložní prádlo lze uložit v kanceláři v pytli se jmenovkou (zkontrolují trenéři nebo Burák senior). Děti pomáhají ve službě kuchařkám s mytím nádobí. Před odjezdem si každý uklidí pokoj a přidělenou část společných prostor. Na zájezdech o vánocích a jarních prázdninách potřebujeme pomoc z řad rodičů při vaření (ohřívání), úklidu a oblékání/svlékání dětí. Trénující a závodící lyžaři přijedou s lyžemi, které prošly přípravou dle návodu!!! Přihlášky na víkendové zájezdy přes tymuj.cz. Kdo nebude přihlášen, ten platí o 200,- Kč navíc. Kdo se naopak přihlásí a bez předchozí omluvy nepřijede, hradí 50% z víkendu!

Na víkend zveme všechny závodníky všech kategorií, vaří nám kuchař poloprofesionál, trenéři jsou připraveni a zveme i rodiče s auty, aby nám pomohli s dopravou. Pokud je volno, zveme i všechny ostatní rodiče, aby si užili zimní víkendy na naší chatě. O volné kapacitě se dozvíte v tymuj, na tréninku nebo dotazem u trenéra nebo u pořadatele víkendů – velkýho Buráka.

Všichni závodníci budou mít lyže nabroušené a namazané (buď z domova nebo od našeho servismana Vindy nebo z jiného servisu). Pokud zjistíme, že někdo přijel bez přípravy, budeme účtovat za broušení a mazání poplatek 500,- Kč za dodatečné broušení a mazání). Nikoho nenecháme jezdit bez připravených lyží.

 

DALŠÍ  SMUTNÉ  ZPRÁVY

V posledních podzimních týdnech nás navždy opustili naši staří známí Mirek Huleš a Standa Kučera. Prosím všechny, kteří je znali, aby na ně vzpomněli a při té příležitosti vzali do ruky malou sklenku, naplnili, pozvedli a vypili na jejich památku. A pro ty kteří je neznali platí totéž, protože se zasloužili o to, že žijí a vzkvétají Vodní stavby i Bratrouchov a stále se scházejí party mladých i party starých a nejstarších. Kluci díky!

SMUTNÁ  ZPRÁVA

V lednu zemřel jeden ze zakladatelů oddílu pan Šebek a rozloučili jsme se s ním naposledy v pátek 29.1.2021 ve Strašnicích. Vzpomínáme na krásné časy s ním na horách (Svěženka, Bratrouchov) i na dalších akcích (letní soustředění od Frymburku přes Mácháč až po Ratmírák atd.).