20151123_124456_Pano

Sleva na lyžařské oblečení Phenix

Ahoj Všichni, domluvil jsem pro náš oddíl slevu 30 % u značky Phenix. Pokud byste si chtěli něco objednat kontaktujte mě ideálně na mail kupec.honza@gmail.com, pošlu vám odkaz na online složku s produktovými fotkami, kde si můžete vybrat. Fotky jsou pojmenovány kódy, zašlete mi kód a velikost. (věci přijdou na začátku listopadu).

23.2. je uzávěrka předobjednávek. Po tomto datu jsem schopen, ještě oblečení sehnat, ale nezaručím, že bude vaše velikost atd.

Dále jsem domluvil možnost natištění jakéhokoli loga/nápisu na bundy bez poškození bundy. Vše je možné odstranit nebo přelepit bez poškození bundy. Ceny se odvíjí od složitosti a velikosti potisku.

A poslední věc – Bazar

Mám doma celu krabici mých starých věcí na lyže:

  • Helma Briko (carbon), vel. 58 + štítek na slalom
  • Kombinéza Vist, sjezdová, repre. vel. M/L (Jel jsem v ní pouze MSJ)
  • Bolerko modré – vycpávky na ruce pod kombinézu Schneider vel. M/L
  • Kombinéza Beyond GS,
  • Chrániče Leki, vel. L Používané
  • Chrániče Zandona vel. M Používané

Kdybyste někdo o něco měli zájem pošlu fotky.

 

Víkend 16-18.2.

17.2. Mají předžáci závody Leki cup na Kamenici. Závodníky nahlásit Danovi do středy 14.2. večer mailem a v pátek potvrdit telefonem kdyby jel někdo rovnou z Prahy, zjednoduší to prezentaci.
Pateční trénink ověřit telefonem s Mariuszem!!
Přihlášky na víkend a Leki cup mailem do středy 14.2. večer Danovi na denyr@seznam.cz
Žáci mají 16-18.2. RKZ v Albrechticích přihlášky na Modráka do úterý 13.2. večer.

 

Tréninky v týdnu 5-18.2.  OVĚŘIT TELEFONICKY U MILOŠE

 

Víkend 9-11.2. Střídání turnusů jarních prázdnin. (Doufám,že máte nahlášeno)

10.2. Mají předžáci závody Leki cup v Albrechticích, kdo chce závodit doporučení jet na závody z Prahy v sobotu ráno a večer na Bratrouchov. Závodníky nahlásit Danovi do středy 7.2. večer mailem a v pátek potvrdit telefonem kdo opravdu přijede, zjednoduší to prezentaci.
Kdo bude chtít v pátek trénovat tak se nahlašte ve čtvrtek večer  v 21 hod Mílovi telefonem!!
Přihlášky na víkend a Leki cup mailem do středy 7.9. večer Danovi na denyr@seznam.cz

TRÉNINK  V  TĚLOCVIČNĚ  7.2. NENÍ !!!

PO  DOBU  JARNÍCH  PRÁZDNIN  NEJSEM  SCHOPEN  AKTUALIZOVAT – PŘIHLÁŠENÍ  PO  TELEFONU  NEBO  SMS

 

VÍKEND  3.-4.2.

Po celou zimu budou probíhat tréninky ve všední dny. Rozpis na další týden bude zde aktualizován ve čtvrtek ráno na další týden.

Program na víkend 3.-4.2. – spaní určitě na Bratrouchově (hledáme kuchaře/-řky):

Předžáci: trénink a závody

Žáci: trénink s juniory a RKZ v Peci

Junioři: trénink ve Špindlu s Tomášem a Martinem

PLÁN  NA  TÝDEN  OD  5.2.-9.2.

Plán tréninků:  není zatím k dispozici, následuje týden jarních prázdnin!!!

Kdo má namířeno do Špindlu v týdnu, tak se hlaste Mariuszovi minimálně dva dny předem, jinak nemůže zaručit, že bude mít čas se vám věnovat.

MISTROVSTVÍ  PRAHY  PŘEDŽÁKŮ  A  ORGANIZACE  VÍKENDŮ  O  PRÁZDNINÁCH

Účast všech našich členů ročníků narození 2006 a mladších je povinná a závod je vhodný i pro nejmenší závodníky. Stejně tak vyhlášení bude probíhat po kategoriích: 2006-7 předžáci, 2008-9 přípravka, 2010-11 mladší přípravka a 2012 a mladší jako superbaby. Pro Pražáky jsou připraveny medaile, poháry a hodnotné ceny do 10. místa. Ubytování bude rozděleno na místě. Rozpis směn pro rodiče, kteří budou pomáhat s organizací (pokud máte, vezměte si vesty z aut):

ROZDĚLENÍ ÚKOLŮ MISTROVSTVÍ PRAHY
Jáně Přemek STARTER 1 Tvrzová Zuzana KANCELÁŘ Občerstvení 1.2. 19HOD STODOLA.      2.2. ČAS ? PRÁCE V CÍLI
1 Řezníček Dan / 2 Kepáková Nikola KANCELÁŘ Občerstvení
2 Mravec Michal DĚTI NA STARTU 3 Besedová Tereza KANCELÁŘ
3 Güttler Kristian 4 Hlubocká Zuzana KANCELÁŘ
Vašuta Vladimír POMOC DĚTEM NA UBYTOVNĚ, SNIDANI, ODCHOD NA LYŽE
Straka Vašek OSTATNÍ POMOC Krajzlová petra
Žák Zdeněk Straková Pavlína
Štrynclová Jiřinka
1 Vašutová Erika ROZHODČÍ ŽLUTÁ VESTA ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH 1.2. 19HOD STODOLA SRAZ ROZHODČÍCH 2.2. V 8,30 V CÍLI
2 Vachuta Michal ROZHODČÍ
3 Vaňková Radka ROZHODČÍ
4 Beseda Viktor ROZHODČÍ
5 Svoboda Petr ROZHODČÍ
6 Bardiovský Jano ROZHODČÍ
7 Opalená Petra ROZHODČÍ
1 Pokorný Jan TECH ČETA ORANŽOVÁ VESTA SRAZ TECH. ČETA 2.2. V 7,00 DOLE U ROLBY
2 Chkubna Radim TECH ČETA
3 Tvrz Tomáš TECH ČETA
4 Kůs Pavel TECH ČETA OK

Po dohodě s hlavním ubytovatelem Danem je možné si pobyt prodloužit, protože na Bratrouchově předpokládáme velký nával z důvodu dalších závodů a termínu jarních prázdnin. Na termíny 9.-11.2. a 16.-18.2. se hlaste pomocí SMS nebo telefonu (nevím, jak bude fungovat wi-fi na chalupě).

JARNÍ  PRÁZDNINY  NA  BRATROUCHOVĚ

Letos proběhnou ve dvou termínech: Praha 1-5: 5. – 9.2.2018 a Praha 6-10: 12.-16.2.2018. Můžete se přihlásit do 26.1.2018 formou platby na zájezdový účet ve výši 2.500,- Kč (pobyt pondělí-pátek s plnou penzí, lyžování v naší aréně, trenéři a servis, případně doprava do okolních středisek za sněhem), částka neobsahuje permanentky do jiných středisek ani dopravu na Bratrouchov a zpět, kterou ani neorganizujeme. Pokud se nezúčastníte předchozího víkendu, platí příjezd do chaty 4.2. (případně 11.2.) po 16. hodině, podobně to platí i pro odjezd. Připomínám mail Suchošovi, za koho platíte! Současně s přihláškou si můžete uplatnit slevu, pokud jste splnili podmínky brigád na chalupě (pokud jste tak již neučinili na vánoce). Zájezd je určen pouze pro závodníky a členy oddílu ročníků 1998-2010, výjimečně i mladší. Naléhavě prosíme o pomoc rodiče do kuchyně a na případnou dopravu závodníků za sněhem (Špindl, Jabloneček atd.). V případě volných míst je možné se přihlásit i později v ceně 3.000,- Kč za prázdninový pobyt.

Účastníci termín 5.-9.2. (v termínu 5.-7.2. se jedou RKZ v Rokytnici, pondělí měřený trénink a út a stř. 2x SG): vaří Olina a 1/2 Zuzka a 1/2 Radim, Honza K. (po-stř), Modrák, Miloš, Theo, Míra, Tom a Kuba Hl., David, Amálka, Michal, Adam a Kája, Bára a Kačka, Míša

Účastníci termín 12.-16.2.: Miloš, Petra (kuchyň), Gábina (částečně kuchyň) a Anička (částečně kuchyň), Peťo a Maťo, Fany, Vojta, Jirka

PŘIHLAŠOVÁNÍ  NA  BRATROUCHOV

Probíhá ve středu na tréninku osobně nebo mailem. Při velkém zájmu o ubytování mají přednost závodníci, pak trénující děti a v případě volna se mohou přidat rodiče na pomoc s dopravou (a to ti, kteří budou spát obě víkendové noci). Stále hledáme kuchařky/ře na ohřívání jídel a na vaření a ostatní dospělé účastníky prosím o pomoc při topení v kamnech, přípravě lyží nebo svačin a při závěrečném úklidu. Ve středu na tréninku vyladíme přihlášení a připomínám včasnou omluvu, pokud se nemůžete zúčastnit. Ve všech následujících víkendech budou neomluvené nebo pozdě omluvené neúčasti zpoplatněny. Každý přijede se svým ložním prádle a spí v kompletně povlečené posteli. Prádlo je možné uschovat přes týden v kanceláři. Pokud někdo povlečení nemá, lze vypůjčit na místě za úplatu. Uložené prádlo patří členům a není možné si je brát. Kdo bude přistižen, tomu bude ……… !

UPOZORNĚNÍ  PRO  NÁKUP  MATERIÁLU

Naši závodníci si nakoupili nový materiál na sezónu a hned o vánočních prázdninách se vyskytly některé komplikace: nové batohy Head (batoh na Cipíska) jsou tak velké a navíc s pevnou konstrukcí, že se těžko skládají do aut. Druhým problémem jsou hole Leki se systémem Trigger. Kromě toho, že občas zamrzá (což mě tak netrápí), je velkou nevýhodou to, že se děti nenaučí držet hole pevně v ruce. Proto závodníkům všech kategorií doporučuji hole, které mají klasické poutko, používané od nepaměti!!!

PODZIMNÍ  TRÉNINKY  V  PRAZE

Od středy 1.11. se scházíme v tělocvičně ZŠ Sdružení (vchod zezadu: 50.0544700N, 14.4431753E), pro připomenutí: platí zde přísný zákaz vjezdu aut do areálu školy, rodiče mohou čekat na chodbě, nikoli v tělocvičně (zvědavci mohou nenápadně nahlédnout škvírou ve dveřích, dokud si toho nevšimnu). Trénink zde bude probíhat až do 11.4.2017. Časový pořad bude podobný jako loni:

17:00 začnou předžáci, přípravka a mladší (starší pouze výjimečně po dohodě s trenérem)

18:00 žáci mladší i starší dohromady s juniory

19:20 fotbálek pro starší, pokročilé a rodiče jsme letos úspěšně zahájili 22.11., takže přijďte každou středu, všichni si zahrají – následuje kachnička U Bansethů (máme zamluvený stůl)!

SERVIS  LYŽÍ  NA  NOVOU  SEZÓNU

Na ledovce a vůbec kamkoli pojedete lyžovat si nezapomeňte připravit lyže. Na letošní zimu je opět připraven MALÝ SERVIS, který provádí Franta Ptáček (tel. 732 432 749) po předchozí domluvě na adrese Praha 10 – Strašnice, K Rybníčkům 32 (50.0714683N, 14.4979650E a zastavit lze přímo před domem na chodníku). Jedná se o broušení na 87 st., vyleštění hrany diamantem a mazání základním voskem. Běžný malý servis je nutný po 2-3 dnech lyžování (při extrémně zmrzlém sněhu denně) a je pro každého našeho závodníka povinností přijet na trénink s takto připravenými lyžemi. Trenéři na zájezdu mají čas maximálně na drobnou úpravu a mazání před závodem. VELKÝ SERVIS – spočívá v broušení skluznice na stroji, broušení hran a mazání základním voskem. Doporučuji provést 1x, max. 2x ročně, případně po každém větším poškození skluznice na kamenech apod. Pro letošek jsme opět domluveni na tento servis v AZ Sportu na rohu ulic Slezská a Sázavská, kde se doptáte na Karla a po vyslovení hesla bude vědět, co s vámi provést. Heslo prozradím na tréninku nebo telefonicky.

PLATBA  PŘÍSPĚVKŮ  NA  SEZÓNU  2017/18

Příspěvky letos opět necháváme v původní výši. Pouze s ohledem na malou a nelepšící se účast na brigádách a stále stejně komplikované hledání kuchařek na zimní víkendy jsme nuceni zvednout tzv. „brigádovné“ na 2.000,- Kč ročně. Takže platba příspěvků na příští sezónu bude v základní výši 8.900,- Kč pro ročníky 2002 – 2012 (druhé dítě 8.500,- a třetí 8.000,- Kč). Pro juniory a starší je základní výše příspěvku 7.000,- Kč. Příspěvky obsahují závodní licenci, svazové příspěvky, tréninky na suchu, tréninky na sněhu o víkendech a omezeně i v týdnu, zvýhodněnou sazbu za ubytování a lyžování na Bratrouchově, použití tréninkového vybavení (tyče, vrtačky, klíče ad.), využití závodní přípravy lyží (vybavení na chatě a na závodech). Současně s platbou pošlete mail Suchošovi s údaji, za koho platíte (jméno, příjmení, RČ, datum narození, adresa, telefon, mail, abychom mohli aktualizovat údaje do adresáře). Brigádovné je možné po splnění podmínek uplatnit jako slevu na zájezdy na Bratrouchov (podrobněji v sekci Bratrouchov). Pokud by se někdo chtěl stát sponzorem, tak dostane podrobnější informace u Suchoše.

LETNÍ  SOUSTŘEDĚNÍ  2018

Zapište si do kalendáře, jestli se chcete opět účastnit, termín letního soustředění na Nové Louce: pátek 29.6. – sobota 7.7.2018. Areál Nová Louka má vše, co potřebujeme, proto jsme rovnou objednali další ročník.