Bratrouchov Leden 2011 (11)_resize

JARO,  LÉTO  A  PODZIM  2022  NA  BRATROUCHOVĚ

Pro letní sezónu 2022 nabízíme opět možnost pronájmu celé chaty nebo jen jednotlivých pokojů. Níže je kalendář obsazených nebo částečně obsazených termínů a přihlášení bude přes můj mail minimálně týden předem (termín, předpokládaný počet osob a jméno kontaktní osoby). Cena pobytu je stanovena na 300,- Kč na osobu a den s tím, že platí podobná pravidla jako v zimě: každý má vlastní povlečení a uklidí si po sobě pokoj a společné prostory (koupelna, WC, kuchyň, chodba schodiště). Cena neobsahuje stravu, tu si přiveze každý vlastní. Parkování je možné u chalupy nebo při větším počtu aut také na hřišti. Kapacita chaty je 51 lůžek.

Důležité upozornění: před zájezdem si kontaktní osoba vyzvedne klíče a zaplatí za celý pobyt za všechny osoby. Po ukončení zájezdu vrátí klíče a správce Štěpán zkontroluje úklid.

Kalendář:

20.-22.5.2022 – 2. jarní brigáda

* Souřadnice Bratrouchov – dorazily ke mě zvěsti, že je obtížné jednoznačně napoprvý dohledat Bratrouchov, hlavně parkoviště pro auta. Pro ty, co bloudí dle elektronických navigací jsou souřadnice N 50°42.11073′, E 15°28.83677′.  Aby nedošlo k dalším výmluvám, tak zde ještě druhý formát: 50°42’6.644″N, 15°28’50.206″E. V zimním období nelze sjet autem až k chatě a děti by měly mít sbaleno tak, aby vše unesly naráz. Auta parkují na ploše u silnice nad hospodou a vzdálenost k chatě je cca 300 m.

DŮLEŽITÉ  ORGANIZAČNÍ  UPOZORNĚNÍ

V chalupě na Bratrouchově nás je od prosince plno a musíme často přejíždět na závody i na trénink. V ranním zmatku si děti snadno popletou své věci, v lyžárně si vezmou jiné hůlky a při mazání nevíme, komu co namazat. Je naprosto nutné, aby děti měly pokud možno všechny věci podepsané aspoň symbolem. Lyže, hole, pásky a boty celým jménem (Vinda si před lety vyměnil boty za menší a nevypla mu lyže). Usnadní to práci nejen trenérům ale i rodičům. Všechny UFO (neidentifikovatelné zbytky), co zůstanou po víkendu na chalupě, necháváme ve skladu na verandě.

Od rodičů potřebujeme větší zapojení při dopravě (domlouváme ve středu na tréninku, nabídky případně mailem předem) a při závěrečném úklidu a drobných opravách. Při letošním velkém zájmu o ubytování na chatě není možné všechny práce nechat na několika dospělých.

BRIGÁDY,  VAŘENÍ  A  „BRIGÁDOVNÉ“

Brigády – také letos je „brigádovné“ součástí příspěvků. Kdo absolvuje brigády, tomu se částka 3.000,- Kč započte jako sleva na vánoční nebo pololetní týdenní zájezd. Brigády se považují za splněné, když se oba rodiče zúčastní jedné jarní a jedné podzimní brigády (případně 1 rodič dvou jarních a dvou podzimních brigád). Brigády jsou vždy dvoudenní (so+ne) a zúčastnit se mohou samozřejmě i děti (drobná pomoc v kuchyni u nádobí, sběr kamenů na sjezdovce, hrabání listí a trávy a podobné lehké práce).

DSC_0043