Ubytování jaro, léto a podzim 2023

Pro letošní letní sezónu 2023 nabízíme opět možnost pronájmu celé chaty nebo jen jednotlivých pokojů. Níže je kalendář obsazených nebo částečně obsazených termínů a přihlášení bude přes mail chata.bratrouchov@gmail.com minimálně týden předem (termín, předpokládaný počet osob a jméno kontaktní osoby). Cena pobytu pro členy je stanovena na 300,- Kč na osobu a den s tím, že platí podobná pravidla jako v zimě: každý má vlastní povlečení a uklidí si po sobě pokoj a společné prostory (koupelna, WC, kuchyň, chodba schodiště). Cena neobsahuje stravu, tu si přiveze každý vlastní. Parkování je možné u chalupy nebo při větším počtu aut také na hřišti. Kapacita chaty je 51 lůžek.

Důležité upozornění: před zájezdem si kontaktní osoba vyzvedne klíče a zaplatí za celý pobyt za všechny osoby. Po ukončení zájezdu vrátí klíče a určená osoba zkontroluje úklid.

Naše útulná chata Bratrouchov je letos poprvé k dispozici pro širokou veřejnost. Pro nás členy se ale nic nemění, na chatu můžete zavítat mimo tréninky po celý rok za zvýhodněnou cenu. (obsazenost viz kalendář níže).

Cena pobytu je stanovena na 300,- Kč/osobu/den s tím, že minimální obsazenost je 10 osob (resp. minimální cena/den a celou chalupu je 3 000 Kč). Kapacita chaty je 48 lůžek.

Přihlašujte se u nás na mailu: chata.bratrouchov@gmail.com
Tam pište i pro bližší informace. 

Platí podobná pravidla jako v zimě: každý má vlastní povlečení a uklidí si po sobě pokoj a společné prostory (koupelna, WC, kuchyň, chodba schodiště).

Kalendář:

* Souřadnice Bratrouchov – dorazily ke mě zvěsti, že je obtížné jednoznačně napoprvý dohledat Bratrouchov, hlavně parkoviště pro auta. Pro ty, co bloudí dle elektronických navigací jsou souřadnice N 50°42.11073′, E 15°28.83677′.  Aby nedošlo k nejasnostem, tak zde ještě druhý formát: 50°42’6.644″N, 15°28’50.206″E. V zimním období nelze sjet autem až k chatě a děti by měly mít sbaleno tak, aby vše unesly naráz. Auta parkují na ploše u silnice nad hospodou a vzdálenost k chatě je cca 300 m.


DŮLEŽITÉ  ORGANIZAČNÍ  UPOZORNĚNÍ

V chalupě na Bratrouchově nás je od prosince plno a musíme často přejíždět na závody i na trénink. V ranním zmatku si děti snadno popletou své věci, v lyžárně si vezmou jiné hůlky a při mazání nevíme, komu co namazat. Je naprosto nutné, aby děti měly pokud možno všechny věci podepsané aspoň symbolem. Lyže, hole, pásky a boty celým jménem (Vinda si před lety vyměnil boty za menší a nevypla mu lyže). Usnadní to práci nejen trenérům ale i rodičům. Všechny UFO (neidentifikovatelné zbytky), co zůstanou po víkendu na chalupě, necháváme ve skladu na verandě.

Od rodičů potřebujeme větší zapojení při dopravě (domlouváme ve středu na tréninku, nabídky případně mailem předem nebo na tymuj) a při závěrečném úklidu a drobných opravách. Při letošním velkém zájmu o ubytování na chatě není možné všechny práce nechat na několika dospělých.

BRIGÁDY,  VAŘENÍ  A  „BRIGÁDOVNÉ“

Brigády – také letos je „brigádovné“ součástí příspěvků. Kdo absolvuje brigády, tomu se částka 4.000,- Kč započte jako sleva na vánoční nebo pololetní týdenní zájezd (v případě neúčasti i na víkendový zájezd). Brigády se považují za splněné, když se oba rodiče zúčastní jedné jarní a jedné podzimní brigády (případně 1 rodič dvou jarních a dvou podzimních brigád). Brigády jsou vždy dvoudenní (so+ne) a zúčastnit se mohou samozřejmě i děti (drobná pomoc v kuchyni u nádobí, sběr kamenů na sjezdovce, hrabání listí a trávy a podobné lehké práce).

DSC_0043